Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, ha mondjuk jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ha mondjuk jóképű férfivá válhatnátok egy hétre, miket csinálnátok, miket próbálnátok ki?

Figyelt kérdés
Egy top kategóriás pasi bőrében ébrednétek egy reggel, és egy hétig így maradnátok(ha csak egy nap lenne, az semmire sem lenne elég). Miket csinálnátok "jó pasiként", mivel telne az az egy hét? Mi az, ami izgat titeket a férfilétben?

2017. szept. 28. 08:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nos, a másik nem testébe bújva, meditálnék, avagy megnézném, hogyan működik elméje, alapokon felül. Aztán természetesen fizikális különbségeket is megnézném, avagy minél több dolgot, amit máshogy érez a 2 nem.
2017. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Na vajon kinek és mi fájt a válaszokban?
2017. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%
Csajoznek, es hulyere kefelnek minden jo not akit erek, akar tobbet is egyszerre.
2017. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 1 nap azzal menne el, hogy próbálnám elmagyarázni a páromnak, hogy én én vagyok. :D

Először próbálnám megérteni a férfi agyat és logikát. O.o

2017. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nagyon cukik vagytok:D érdekes vàlaszok.
2017. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az a durva hogy pont ezeket a dolgokat utálják a nők a férfiakban, de ők is ugyenezt csinálnák.... na bummmmm
2017. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kezdetnek elmennék pisilni. Állva. Egész héten nem borotválkoznék, mindig irigyeltem a szakállat a pasiktól. :) Ezen kívül én is a különbségekre mennék rá, figyelném az új gondolkodásmódomat és a testemet (pl elmennék jógázni, aztán súlyzózni), és mindenképpen kipróbálnám, milyen a szex pasiként. Az, hogy jóképű vagyok-e, tök nem lényeg ezekhez, maximum annyit számít, hogy előbb jutnék nőhöz, mintha átlagos lennék.
2017. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Pisilnél, pisilnék, pisilnék. Kb ez az egyetlen egy dolog nálam, amit egy férfi testben irigylésre méltónak tartok. Hogy állva tud pisilni...ezáltal bárhol, bármikor.

A szex rész nem izgat. Nő vagyok..és akkor is az maradnék belül, ha épp 1 hétre férfi testbe kerülnék.. Tuti nem érdekelne más nő redvás pi.nája..

2017. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekelne más nő redves pinája,csak jóképű meleg pasikkal szexelnék.
2017. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Vakarnám a tökömet tèvèzès közben.

Nem takarítanèk- gatya be az ágy alá. Szètszerelnèm a számítógèpem, aztán összeraknám.

Felhívnám a havert sörözni ès kibeszèlnènk a nőket.

Nagyon megdugnám azt a csajt, aki most vagyok.

Ja, a gyerek kapna egy apai tockost.

2017. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!