Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem a koranak melton viselkedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a koranak melton viselkedik a parom exbaratnoje?

Figyelt kérdés

Zaklat minket folyamatosan.

Instagramon belajkolja a kepeimet,parom kepe ala irogat,beszivezi..

Megy utana a meccsekre.

Elmeroggyant! Van a paromnak egy nyula amit allitolag egyutt vettek es baratom neki adta.( marmint ugy vette,hogy az ove) Mikor osszejottunk baratommal,es kiraktuk hogy kapcsolatban akkor a csaj ram irt hogy "vigyazz a nyulamra.Sok sikert aztan majd meglatjuk mi lesz ;) "

Ez 3 honapja volt. Most kiraktam a nyuszirol egy videot instagramra mert egy tunemeny allat es a csajszi elkuldott egy olyan kepet ahol lenyegeben megfenyegetett.

A baratnojevel volt egy beszelgetes es az volt a lenyege hogy el fognak kapni. Meg kuldott egy kepet amit aztan kitorolt ugyhogy nem is lattam...es ala irta hogy" szep vagy mint a s*ggem"

Szoval ilyen szornyen primitiv.

Mindezt azert mert az o nyulat ( nem az ove..) kimertem tenni instara mert imadom. Eskuszom en is teljesen dedosnak erzem mar magam miatta mert lekell sullyedni a szintjere. Egy 15 eves szintje es 20 eves..

Most ezzel mi a celja neki?

En a szives temanal rairtam teljesen kulturaltan,hogy fejezze ezt be es ne viselkedjen gyerekesen. Nem a facebookon kell elni az eletunket es a kapcsolatunkat,es hogy szalljon le a paromrol,fogadja el a szakitast.

Tok normalisan meg is beszeltuk. ( az agyi szintjehez kepest...)

Na ez a fenyegetes ra 2 napra tortent.

Mit gondoltok? Ti mit csinalnatok?...

21/L


2017. szept. 28. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a frászért nem tiltod le?
2017. szept. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyebkent az allatka nem az ove. Baratom akkorat nevetett mikor ezt meghallotta..tehat ez mar zaklatas lenyegeben nem?

Egyszer mar feltettem itt ezt a kerdest de mar kezd elharapozni a helyzet es nem tudom mit tegyek...

2017. szept. 28. 16:11
 3/8 A kérdező kommentje:

Levolt tiltva. Mar reg letiltottam csak most hogy irtam neki feloldottam.

Es akkor latta meg a videot amire eldurrant az agya gondolom.. vagy en nem is ertem igazan.

2017. szept. 28. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
En azt nem ertem, hogy miert nem privat az instagramotok. Torolnetek ismerosok kozul a csajt es ennyi.
2017. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj, azért csinálja, mert foglalkozol vele. Valószínűleg csak a szája nagy, mert mikor ráírsz, rögtön visszavesz, aztán folytatja. Tiltsd le, ne reagálj, és ennyi.


"Nem a Facebookon kell élni az életünket" - De akkor minek kirakni egy nyuszis képet, videót? Mi értelme? Lájkokért?

2017. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Ha megosztasz valamit, akkor már ott élsz? :D Nehogy már a kérdező legyen a hibás azért, mert rendeltetésszerűen használ közösségi oldalakat... (mondom ezt úgy, hogy nekem van face, ahol van fent kb 2 db több éves profilképem, és ennyi)


Kérdező, tiltsátok le mindketten minden platformon, aztán annyi.

2017. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hülye az exe ez a véleményem .Ahelyett hogy keresnê a boldogsàgot és a sajàt életével foglalkozna ehelyett téged zaklat .Egyszerűen szànalmas a viselkedése .Tilsd le a fenébe .Mikor szakitottam a párommal és ő összejött egy csajjal eszemben sem volt őt megfenyegetni facen .Sőt ugy voltam vele hogy az ő êlete ugy êli ahogy akarja .
2017. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De miért írtál neki?
2017. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!