Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el az egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el az egyetemista lányok, hogy az esetleg idősebb dolgozó férfi dolga az, hogy finanszírozzon minden programot? Csak mert ő "már dolgozik".

Figyelt kérdés

Tudom majd jönnek a kommentek hogy ez nem igaz stb.

Csak a való életben mást tapasztalok, sok haverom tart el egyetemista csajokat, és ők tökéletesen elvannak így (mármint a lányok)

Értem én hogy tanulnak stb, de ez nem mentség arra hogy eltartassák magukat, ha nagyon akarnának tudnának dolgozni, érdekes mások meg tudják oldani tanulás mellett a munkát.

Viszont a jelenség egyre gyakoribb, állítólag valami nemi egyenlőség vagy mi a szösz van, akkor hogy is van ez?


2017. szept. 29. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

*közös programot szervezni, ahol lehet, hogy épp a férfi fizet. Lehet én vagyok maradi, de számomra az, hogy félévente egyszer meghív valahová párom, a párkapcsolatunk szerves része. De ugyanúgy van, hogy kávézni megyünk, ott én fizetek. Nem várom el hogy eltartson, de van, hogy besegít, ha épp nem sikerült annyit összedolgoznom a vizsgáim miatt. Azt is ő ajánlja fel, és jó szívvel.


Azok a csajok meg akik arra hajtanak, amit te leírsz, annyit is érnek. Nem valami érett a gondolkodásuk, egyszer ha nem akad pártfogó, majd hoppon maradnak. Nem tudom, milyen közegben keresgélsz, hogy csak ilyeneket találsz, de volna egy tippem.

2017. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Aki fennakad azon, hogy meg kell hívni a barátnőjét valahova annak nem is való kapcsolat"


Akkor ez gondolom, fordítva is így kell legyen...

2017. szept. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen oda-vissza működik. De ahogy írták már, ha a pasi drága programra akar menni, amit a nő nem tudna kifizetni, akkor hívja meg, vagy menjen egyedül. Ha a nő csak egy kávéra tudja meghívni, akkor tegye azt, vagy csináljon valami ingyenes kedvességet neki. Nem kell garasoskodni, hogy "én ráköltöttem 10ezret ő meg csak egy ezrest rám" stb. Csak legyen meg az alapvető kölcsönösség.
2017. szept. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!