Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem, hogy a párom állandóan beszélget az exeivel, és idegen nőkkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 éves anyuka vagyok, a párom 37 éves. Van egy 2 éves kislányunk. A kapcsolatunk 5 évvel ezelőtt kezdődött, mindketten egyedülállóak voltunk és összejártunk.... Szerelmes lettem (még most is az vagyok), és ezért azóta is sokszor gyötör a féltékenység. Sosem tudtam elviselni hogy más nőkkel is kavar, találkozik, sokat hazudott nekem, rengeteg megalázását bocsájtottam meg. Kisebb-nagyobb szünetek után kicsit szorosabb lett a kapcsolatunk. Miután megtudtuk hogy terhes vagyok, összeköltöztünk. Egész jól kijövünk, a lányunkat imádjuk. Ami engem illet, igyekszem mindig "bombaformában" lenni a kedvéért. A szülés után igaz kicsit megromlott a szexuális életünk, de azóta persze minden a legnagyobb rendben van köztünk. Hüvelyszűkítő műtétem is volt. Ami viszont nagyon zavar, hogy a mai napig jópár exével beszélget, illetve idegen nőkkel (sokszor akár tőlem fiatalabb lányokkal is). Persze nem vágom a fejéhez hogy megcsalna, és nem is kérem számon, csak rosszul esik pl.az hogy nekem olyan ritkán mondja hogy csinos vagyok, és van egy csaj (akivel már elég régóta "beszélget" ) és neki megjegyezte hogy milyen csinos most hogy lefogyott. Mondja ezt úgy, hogy én szülés után szerintem sokkal vékonyabb/csinosabb vagyok (ne értsétek félre, nem bunkóságból mondtam, vagy mert nagy arcom lenne). A másik, hogy a múltkor is lelépett este 10 után, és a haverjaival talizott ahol volt elég sok csajszi is, aztán hajnalba jött haza. Velünk alig csinál közös programokat, de ha az excsajával vagy más csajjal/csajokkal talizik rögtön szalad. Úgy érzem sokszor, hogy mindenki fontosabb neki mint mi. A lányával való foglalkozás helyett inkább telefonozik vagy csavarog, arra nem kérhetem meg hogy fürdesse meg amíg én vacsorát csinálok. Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?? Velem van a baj? Mivel dobjam fel a kapcsolatunkat?
2017. szept. 29. 19:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem miért csinál az olyan gyereket aki utána nem foglalkozik a családjával és fontosabbak neki a haverok és a csajozás. Mert abban biztos lehetsz hogy az exekkel nem csak beszélgetni szokott. Tapasztalatból mondom hogy eddig minden olyan exem rám akart mászni akivel "békében" váltunk el.
2017. szept. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Én úgy kezelelnem, hogy elhagynám. Tudom, hogy nem egyszerű, de gyűjtenék pénzt, hogy biztosan megéljek a gyerekemmel, minden eshetőségre felkészülve.

Nem próbálnék meg többé ennek a fosadék embernek a kedvében járni. Undorító, mocsok aljadék, aki ilyeneket megcsinál feleség és kisgyerek mellett. Lelépnék, hiszen ez sosem lesz jobb. Te mindent megteszel ezért a kapcsolatért, ő meg másoknak udvarol. Megaláz. Tuti, megcsal(t). Ne áltasd magad!

2017. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Férfiak szóból értenek. Mond el neki, hogy bánt az, hogy az exet megdicséri, téged nem, hogy az exhez rohan csettintésre, hozzád nem, hogy nem foglalkozik a lányoddal, kevés neked a közös program. Nem biztos hogy ezeket észreveszi magától. Férfilogikával ő veled minden nap találkozik, az exekkel nagy ritkán.


Viszont ha lehet, ne féltékenykedj, aligha fog változni. Csak elkezd megint hazudozni, és az senkinek nem lesz jó.

2017. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Megfogadom a tanácsotokat, először leülök vele nyugodtan, őszintén beszélgetni, elmondom a problémáimat. Ha ezek után sem fog változni a helyzet, akkor lépek, és otthagyom a kislányunkkal együtt.

Ami az anyagiakat illeti, szerencsére anyagi gondom nincs, ha úgy alakul pénzügyi problémák nélkül simán ottfogom tudni hagyni. Tehát ez nem gond.

2017. szept. 30. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!