Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éven felüli nők- szégyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éven felüli nők- szégyen az ha nincs párotok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 1. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne az? Ez olyasminek tűnik, amit olyan nők terjesztenek, akik évek óta szívnak a semmirekellő, agresszív férjük mellett, csak hogy elmondhassák, ők férjes asszonyok, és így próbálnak önigazolást találni. Akinek rendben van az élete és a párkapcsolata az nem foglalkozik másokéval.
2017. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
11-esnél a pont. 13-14 évesek között divat ezért szégyenkezni, akkor már azt is megkérdezhetted volna, hogy az szégyen-e ha nincs Nike cipője valakinek... Van,akinek másról is szól az élete, mint hogy kapcsolatban legyen. Nem mindenki akar egy pasit szolgálni és vesződni vele,kompromisszumokat kötni miatta,alkalmazkodni hozzá.Nekem többet ér a szabadság, csak magamra figyelek, az időmet,energiámat magamra fordítom , nem másokra. Szexre meg akkor találok valakit mikor akarok, még válogathatok is, akkor minek tűrném el más rigolyáit? Csak primitív emberek szemét szúrják az erős,talpraesett nők.
2017. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Van olyan nő is, akinek soha életében nem volt kapcsolata, szűz. Nem szégyen, így döntött. Nem természetes felfogás, de egyáltalán nem kell szégyellni. Van, akinek így teljes az élete.
2017. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#10


Te nyilvan szerencses vagy, mert talaltal valaki olyat aki mellett szabadok lehetnek a gondolataid, es a sajat eleted felett te rendelkezhetsz. En nekem csak olyanok jottek zsinorban, akinel nem tudtam megorizni meg a gondolataimat sem, mert folyton bosszankodtam es szomoru voltam, miutan az illeto ferfi gyartotta a problemat. Az hogy szabadok a gondolataid azt jelenti, hogy nem mindig a kapcsalatod problemai korul kering az agyad.

A sajat eleted feletti rendelkezes pedig azt jelenti, hogy nincs beledkotve ot percenkent hogy te most olvasol magy tevet nezel, illetve hogy milyen fajta munkat vallalsz, vagy egyszeruen milyen sajat celjaid vannak az eletben (mint peldaul egy konyv megirasa, vagy eppen muveszkedes).

Amennyiben te talaltal ilyen partnert, akkor jo neked.

En nem talaltam eddig, csak olyanokat akikkel ez nem volt lehetseges. Igy inkabb egyedul vagyok, mivel ekkora kompromisszumokat nem akarok mar megkotni, mert szamomra nem eri meg.

2017. okt. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!