Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Barátnőm mindig meséli, hogy mikor párja (friss kapcsolat) megy, mindig ad neki pénzt, és utána szexelnek, vagy épp orál van... Egyátalán nem értem meg, hogy miért pénzt ad neki csak úgy? Miért nem kérdezi meg, hogy mi kellene neki, vegyen-e egy doboz cigit?

Múltkor is meg volt az éjszaka az aktus, és reggel mielőtt elment, lerakott a szekrényre valamennyi pénzt mielőtt elment volna tőle... Szerintem iszonyú megalázó.


2017. okt. 1. 19:06
 1/9 Heart of Darkness ***** válasza:
Hát ez egy igazán boldog párkapcsolat kezdete..
2017. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert a "párja" egy olcsó k.rvának nézi, a csajszinak meg ez tökéletesen megfelel. Zsák a foltját.. Gyönyörű kapcsolat lesz ebből.
2017. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tehát nem csak nekem jön ebből le.

Előfordult, hogy vásároltunk , és párom nem engedte kifizetni a táskát amit vettem, vagy kaptam tőle valami ajándékot csak úgy, de pénzt soha az életében nem adott úgy, hogy készpénzben, még úgy sem, hogy vásároltunk és én fizessem ki, és bankkártyát sem... Érdekes számomra is.

2017. okt. 1. 19:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem is azzal van a baj, hanem hogy konkrétan a dugásért fizet neki... Ez nem kapcsolat, ez szex. Legalább is nekem az jött le, hogy szexen kívül semmit nem csinálnak együtt.
2017. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokat még nem voltak együtt, később tudok erről mondani valamit, eddig volt egy kis kirándulásuk, de nagyjából igen ez is feltűnt, hogy csak este megy, volt, hogy éjjel már... Felesleges éjjel beállítani, az ott akkor már csak az együttlétről szólt azon az éjszakán.
2017. okt. 1. 19:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg egyébként sem, nálam nem férne bele, ha párom adna pár száz forintot készpénzben csak úgy, hogy nem mondaná , hogy ezzel lógtam még, vagy akármi indokot , hanem csak úgy, hogy legyen...
2017. okt. 1. 19:25
 7/9 A legrosszabb ***** válasza:
Volt egy olyan kolléganőm, pontosabban inkább amolyan "majdnem felettesem" évekkel ezelőtt, aki egy pörgős idegbeteg 30-as csaj volt, és párszor elmesélte, hogy kizárólag akkor volt nyugodt, ha az ő értelmezésében "apuka", azaz a párja megvágta egy hétvégére egy húszezressel. Ezt ő büszkén felvállalta, s elénk tálalta. Olyankor nem kötekedett senkivel, a hétfő és a kedd nagyon jó hangulatban telt a munkahelyen, aztán szerdától megint kezdett megrottyanni az idegrendszere szegénykének. Ha hét elején nyugodt volt, tudtuk, hogy "apuka" megvágta Zsuzsikát egy ötszámjegyűvel. Komolyan már azt fontolgattuk, hogy a háta mögött gyűjtünk Zsuzsikának, hogy a "zen" lelkiállapota megmaradjon szerdára, csütörtökre, péntekre.
2017. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lol...ilyenkor csak nézek ki a fejemből, hogy vannak ilyen emberek és még én érzem sokszor szar alaknak ha fizeti a párom a fogyasztásom egy bárban.

Mindenesetre nagyon is megalázó, de ha okos lenne hallgatna vele mert így csak magát járatja le azok szemében akik tudnak róla

2017. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Zsuzsika is érdekes nő akkor.

Én is a lelkemre veszem ha kapok valamit ami drágább, hogy lehúzom őt ezzel :( És valóban érdekes, hogy miket lehet olvasni még ezen kívül is, ami sokkal durvább ennél a pár forintnál is...

2017. okt. 1. 20:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!