Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok arra kérne, hogy "csikizzétek őt halálra"?

Figyelt kérdés
És viszonylag gyakran... Valami miatt ezt élvezi, pedig látom rajta, hogy közben nagyon szenved. Ez normális?
2017. okt. 2. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van valami dilije.
2017. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kén_ ***** válasza:
9%
Halálra csikizném, aztán eltemetném. Nem értem a kérdést.
2017. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Hogy hagyjon a faaszságaival.
2017. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Én csikizném ha kérné. :)
2017. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez igy nem poen. Csak akkor jo, ha nem akarja :)
2017. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Jobb mint az én párom, aki attól is meghal ha a hajam valahol hozzáér, vagy megsimogatom a combját mert annyira csikis. :D Ahogy előttem is írták mindenkinek van valami dilije. Ez a csikizős dolog még logikus is mert olvastam, hogy termelődik olyankor valami hormon, amitől jó kedve lesz. Meg legalább nevet egyet.
2017. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A "halálra csikizést" nem szabad szó szerint érteni, ahogy a halálra nevettem magamat sem. Ez csak egy intenzívebb izgalmi állapotba való hosszabb idejű csikizést jelent, és semmi esetre sem kínzás, mert valóban hormonálisan, hangulatilag, kapcsolat építésben csak pozitív hatása van. persze aki nem bírja, azt tiszteletben kell tartani!
2022. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!