Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nő ilyen öntelt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ilyen öntelt?

Figyelt kérdés

Vagy csak itt gyülekeznek az ilyen (saját bevallásuk szerint) fullos álomnők extra igényekkel?

A magukat nőnek valló kérdezőkből és válaszolókból vajon mennyien TÉNYLEGESEN nők, és mennyien provokátorok?


2017. okt. 6. 22:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek az esze is a helyén és a szépsége is megvan, annak van élete. Ergo nem itt osztja az eszet." Akkor te mit keresel itt? :O Jah, nyavalyogni szoktál.


Kérdező, nekem jó pár kérdés gyanús szokott lenni, mintha valami tini srác/csaj trollkodna/adná ki magát férfinak, nőnek. Tehát mint amikor valaki elképzeli ködösen, milyen lehet mondjuk nőnek lenni.

2017. okt. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nem tudom mennyire érvényes a szex kategóriában tapasztaltak. Ott azért van hogy a pasik egymással trollkodnak (tüzes csajnak adja ki magát) vagy a lezbikkel.
2017. okt. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%

#11

"És az antiszociálisokkal mi a helyzet? Mint pl. én."


Azok nem kettyentek véletlenül? :)

2017. okt. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor te mit keresel itt?"


Ki mondta neked, hogy én nő vagyok?


Egyéb kérdés? :)

2017. okt. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#12 lehet benne valami.
2017. okt. 7. 07:38
 16/18 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha nem vagy nő? Ha okos lennél, szép és lenne életed, te sem itt ontanád a hülyeségeidet.
2017. okt. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#17


Megköszönjük a téma szempontjából értékes és előrevivő válaszát.

Ebből már tisztán látszik, hogy Ön csakis szép lehet.

De leginkább az sem. :)

2017. okt. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha leírom, hogy én magamhoz igazítottam az igényeimet, amikből nem adok alább, és ha valaki ezeknek nem felel meg, akkor azzal nem illek össze, az neked extrának számít?
2017. okt. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!