Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bepánikoltam egy szép nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepánikoltam egy szép nő látványától. Mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Álltam az egyik metrómegállónál. Oda állt mellém egy nagyon vonzó maximum 30 éves nő. Megpillantottam őt, és hevesen elkezdett verni a szívem, a gyomrom is lüktetni kezdett.

Ilyen gondolatok jártam a fejemben: "Szólítsd meg!" "Nem, Ő túl jó csaj!" "Győzd le a félelmet!"

Végül az érzéssel nem tudtam mit kezdeni, és inkább "menekülőre" fogtam a dolgot, és a megálló eléjebe mentem, azzal zárva az egészet, hogy: "Én ezt nem tudom megszólítani!"


Nem tűnt beképzeltnek, és még ezen kívül egész testtel félig felém fordulva állt mellettem.


Lehet, hogy jobb nem szólítottam le, megóvtam magamat egy nagy kellemetlenségtől.


Akivel történt ilyen az, hogy látja utólag a helyzetet? Megbánta, vagy épp ellenkezőleg?


29/F



2017. okt. 7. 14:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha szűz vagy még, normálisnak mondanám :D
2017. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
És hogyan szeretkeztél volna akkor vele, ha ennyitől tele a gatya? :)
2017. okt. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!