Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók velem a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bunkók velem a pasik?

Figyelt kérdés

Már nem is merek hozzájuk szólni, rögtön nyomulásnak veszik. Csúnya vagyok, de egyáltalán nem vágyom rá kétségbeesetten, hogy valaki megfektessen. Nem is értem, miért gondolják ezt sokszor a csúnyább nőkről.

A napokban az egyetemen beszéltünk pár szót egy csoporttársammal. Messziről jött kocsival, és említette, hogy csak másnap megy haza. Tök ártatlanul megkérdeztem tőle, hogy akkor ilyenkor hol alszik. Utána úgy nézett rám, mintha legalábbis szexuálisan zaklattam volna és messziről elkerült.

Ez csak egy példa volt, rendszeresen ok nélkül bunkóznak velem a férfiak, mintha annyival kevesebb lennék, mert nem vagyok dekoratív.

Még teljesen semleges, akár hivatalos szitukban is (pl bolti eladó, pincér), amikor fel se merülhet, hogy bármilyen hátsó szándékaim lehetnek. Egyébként is elég visszahúzódó vagyok, szerintem nem viselkedtem félreérthetően soha. 21/N


2017. okt. 7. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
adnek neki asszem....
2017. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Á,á, ácsi! Ez belőled jön kedves Kérdező!
2017. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Ez sajnos egy ilyen világ lett és még lesz rosszabb is.

Ma az számít, hogy mennyire nézel ki jól, mennyi a fizud, mennyi ismerősöd van és társai...


Semmivel nem vagy kevesebb mint bárki más, egyszerűen ez most ilyen világ.

Ezek nyilván rossz tapasztalatok, de fogsz majd olyanokkal is találkozni akik nem lesznek bunkók veled.

Állításod szerint csúnya vagy, ami szerintem csak önbizalomhiány. Soha nem leszel semmivel sem kevesebb mint bárki más.

Ha ezt elhiszed, akkor nem árthatnak neked.

2017. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
A "jópasik" (társadalom által annak titulált férfiak) a számukra nem tetsző nőkkel nagyon gyakran bunkók. Még szerencse, hogy nem csak belőlük áll a férfitársadalom, hanem vannak értelmes, normális értékrenddel rendelkező férfiak is, akiknek van annyi érzelmi intelligenciájuk a fent említett egyedekkel ellentétben, hogy képesek a felszín mögé látni. Mondom ezt úgy, hogy visszafogottabb, de szép fiatal nőként nagyon sok ilyen "jópasi"-nak bejövök. A legtöbbjükre rá se tudok nézni, már attól hányingerem van. Tisztelet a kivételeknek (köztük alig van), de flegmák, és bunkók. Az volt a kedvencem mikor az egyik ilyen egyed engem kb körbenyalt, míg a velem lévő legjobb barátnőmet, aki nem annyira szép (viszont ezerszer jobb ember, mint én, tartós párkapcsolatra ha külső szemmel nézem, alkalmasabb, mint én) magasról lexarta és kb emberszámba se vette. Fel se vedd az ilyen sértéseket. Nem érdemesek rá ezek a pasik. Van nagyon sok kedves, értelmes férfi, te is fogsz találni valakit aki megdobogtatta a szívemet és te is az övét, és aki mellett igazán nőnek érezheted magad.
2017. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez igaz, teljesen egyetértek a kedves 4-es válaszolóval. Felszínes világban élünk, és bár a külső adottságaimra én sem panaszkodhatom, nagyon nehéz megtalálni az igaz embereket. Mivel, jó emberismerő vagyok nem érdekel a bájolgás, minden kapcsolatomban arra törekszem, h az embert lássák meg, és fordítva, nem érdekel ki hogy néz ki... Huhh, ez egy kicsit bonyolult(nak tűnik), de ez a lényeg. Te tudd ki vagy! Ez a legfontosabb. A körülöttünk lévő emberek a tükreink. Ha, nem tudod ki vagy, ezt kapod vissza. Érted? ...
2017. okt. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyetlen konkrétum, amit leírtál, hogy ÚGY nézett rád az évfolyamtársad. Hol van itt a bunkóság? Mert sehol nem látom. Ez inkább paranoia.
2017. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem senki nem bunko a kerdezovel, csak hianyolja, hogy vele is ugy bajologjanak a sracok, mint a szep lanyokkal.
2017. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!