Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl kisajátítós vagyok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kisajátítós vagyok, vagy jogos az elvárásom?

Figyelt kérdés
Ha valakivel elkezdek randizgatni, és már túl vagyunk pár találkozón, akkor iszonyat bunkóságnak érzem, ha napokig(tehát minimum 2-3 napig) nem keres, vagy nem válaszol üzenetemre. Ilyen után nemis szoktam többet beszélni az illetővel, mert úgy veszem, hogy nem érdeklem eléggé, vagy fűzöget másokat is, én meg a polcon vagyok, és kedvére lekap onnan, vagy úgymond talonban tart. Ha engem valaki igazán érdekel, sose hagynám válasz nélkül órákig az üzenetét, főleg úgy, hogy még online is vagyok többször. Ez jogos elvárás? Szerintem a kölcsönös tisztelethez ez is hozzátartozik.

2017. okt. 7. 20:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#8

Én nem haragszom, de tény, hogy nem releváns a válaszod.

2017. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

A másik embernek is van élete, amibe te nem látsz bele. Lehet, hogy összejöttek neki a dolgok, elfoglalt vagy fáradt vagy a töke kivan vagy akármi. Vagy lehet, h nem tudtad még annyira meggyőzni, h biztos te kellesz neki, és most vacillál. Vagy akármi más - nem vagy a helyében, nem tudhatod.

Egyik esetben sem az az értelmes megoldás, h felhúzod az orrodat, mint valami dáma, és besértődsz, mint egy kisóvodás.

Ha akarsz valamit a másiktól, és azt látod, h valami ismeretlen okból mintha apadt volna a lelkesedése, akkor a te feladatod belerakni azt a pluszt, hogy pótold az ő részéről kieső részt. Az ismerkedés már csak ilyen kétszereplős haladás a remélt közös cél felé.


Szóval nem, nem jogos, hanem dedós.

Az nem egy alanyi jogon járó dolog, h a másik töretlen lelkesedéssel folytassa az ismerkedést velünk és csak velünk. Az király, ha ez zökkenőmentesen összejön magától, de amikor nem, akkor sincs jogod vagy alapod besértődni - ha akarsz valamit, akkor tegyél érte, ha meg nem teszel, akkor nem is akartál igazán.

2017. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
#12 én írtam neki, és ő nem válaszolt rá napokig. Szóval nem lehet mondani, hogy én nem teszek semmit a dologért. Erőlködni valaki más figyelméért pedig baromság, vagy érdekel valaki úgy ahogy van, vagy fejre is állhat, akkor sem fog jobban érdekelni. Szánalmasnak tartom, ha valaki "kajtat" olyan után, aki le se szarja.
2017. okt. 7. 21:33
 14/25 anonim ***** válasza:
93%

Miért, te egyből eldöntöd, h mit akarsz a másiktól? Vagy te is elvárod azt, h a másik győzzön meg arról, h igenis ő kell neked?


Gondolom az utóbbi. Akkor ha te is elvárod, h ő meggyőzzön téged, akkor te mégis milyen alapon várod el alanyi jogon, h ő is rögtön eldöntse magában, h te kellesz neki?

Csak mert te őkegyelmességed már eldöntötted?


Arról nem is beszélve, h fingod nincs arról, h épp mi van vele, épp miért nem keres. Simán lehet, h valami összejött neki, és benned még annyi értelem vagy érzelmi intelligencia sincs, h ennek akár a lehetőségét megfontold.

Lehet, h pl. a melójában történt valami, ami eléggé megviselte ahhoz, h most rád ne jusson energiája. Lehet, h a magánéletében, családjában. A lènyeg, h fingod nincs, h mi lehet az oka, és irdatlan gáz, h fel sem merül benned az, hogy bakker talán érdemes lenne megtudni, mert a másik is önálló ember, önálló élettel, ami nem csak körülötted forog.


Szélsőséges példa, de biztosan meg tudod cáfolni, h mondjuk nem beteg az édesanyja?

Mert ha még ennyit se tudsz, akkor meg mégis honnan veszed magadnak a bátorságot, h még neked álljon feljebb anélkül, h bármit tudnál róla?


Inkább az a szánalmas, amikor elvileg felnőtt nők ilyen szinten állnak: egó meg követelőzés az van ezerrel, minimális belegondolás meg érzelmi intelligencia az meg nuku.

2017. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#14 totál hülyeségeket írsz. Egyrészt, ha valami baj történt, akkor azt csak elmodod annak, akivel alakul a kapcsolatod...legalább annyit mondhatna, hogy "bocsi, hogy nem jelentkezek/jelentkeztem, de ez meg ez történt...". Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Ha napokig nem mondasz semmit, azzal totál kétségek közt hagyod a partnert és jogosan gondolhatom, hogy talán már nem érdeklem.


A másik pedig, hogy én nem várom el, hogy "meggyőzzön" bármiről is. Mi ez, valami állásinterjú? :D Csak adja önmagát, és mutasson érdeklődést. Ennyi, a többi alakul magától, ha szimpatikus, ismerkedek vele, ha nem, akkor meg felesleges is erőlködni.

2017. okt. 7. 22:18
 16/25 anonim ***** válasza:
A "nem keres" és a "nem válaszol" külön lapra tartozik. Első esetben OK, második esetben bunkóság.
2017. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
#16 így van, a "nem keres" is gáz, de a "nem válaszol" méggázabb :D Köszi a válaszokat!
2017. okt. 7. 22:35
 18/25 anonim ***** válasza:

"#14 totál hülyeségeket írsz. Egyrészt, ha valami baj történt, akkor azt csak elmodod annak, akivel alakul a kapcsolatod...legalább annyit mondhatna, hogy "bocsi, hogy nem jelentkezek/jelentkeztem, de ez meg ez történt...". Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Ha napokig nem mondasz semmit, azzal totál kétségek közt hagyod a partnert és jogosan gondolhatom, hogy talán már nem érdeklem. "


Összefoglalva: nem, még azt az extrém esetet se tudod kizárni, h az anyja megbetegedett.

És nem, továbbra sincs annyi gerinc meg természtes intelligencia benned, h ezen bakker elgondolkodj.


Mi az, h néma gyereknek az anyja se érti a szavát? Kije vagy te mégis, h veled ossza meg, ha valami történt vele?

A barátnője? Nem, az max szerettél volna lenni.

Csak egy csaj, akivel ismerkedett.


Következő nagyon egyszerű kérdés: amikor a sràc nem válaszolt, akkor vajon

- előbb küldtél-e egy normális érdeklődő levelet, h mi történt vele, pl. "szia, mintha megszakadtunk volna. Történt valami baj az offline életben, vagy csak szimplán ez az ismerkedés alakult így. Ha az előbbi és komoly, akkor teljesen megértem, h most nem én vagyok az elsődleges prioritás, de egy gyors visszajelzésnek örülnék, hogy mi a helyzet."


- vagy inkább felhúztad az orrodat, és rögtön rásütötted, h ez a .... is biztos ....


Na vajon melyik volt?


-----


"A másik pedig, hogy én nem várom el, hogy "meggyőzzön" bármiről is. Mi ez, valami állásinterjú? :D Csak adja önmagát, és mutasson érdeklődést. Ennyi, a többi alakul magától, ha szimpatikus, ismerkedek vele, ha nem, akkor meg felesleges is erőlködni."


Most komolyan a szóhasználatba próbálsz belecsimpaszkodni, h elmaszatold az egyenes választ?

Vagy szerinted ez most tènyleg az volt?


Felőlem akkor nevezzük a dolgot "annak a pontnak, amikor a kialakuló szimpàtia elérte azt a szintet, h magadban eldöntötted, h a másik nem csak egy potenciális jelölt, hanem te ettől az embertől komolyan szeretnél valamit, komolyan szeretnéd vele megpróbálni a dolgot".


Így már megfelel? Vagy fogalmazzuk át még jobban, mielőtt érdemben válaszolnál a kérdésemre?


Szóval nálad ez a pont azonnal elérkezik? Vagy a másikat előbb fokozatosan megismerve jutsz el idáig?

Felteszem utóbbi.


A kérdés továbbra is áll: milyen alapon várod el, h mikor te eljutsz erre a pontra, addigra a másik is eljusson ide?

Miért állsz a társkereséshez úgy, mintha ez neked alanyi mogon jàrna, és amikor nem így van, azt miért veszed degradálónak?

2017. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Jogedli! Jogos!
2017. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ilyen erőszakosak csak ezek a Pécsi lányok :D
2017. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!