Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl kisajátítós vagyok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kisajátítós vagyok, vagy jogos az elvárásom?

Figyelt kérdés
Ha valakivel elkezdek randizgatni, és már túl vagyunk pár találkozón, akkor iszonyat bunkóságnak érzem, ha napokig(tehát minimum 2-3 napig) nem keres, vagy nem válaszol üzenetemre. Ilyen után nemis szoktam többet beszélni az illetővel, mert úgy veszem, hogy nem érdeklem eléggé, vagy fűzöget másokat is, én meg a polcon vagyok, és kedvére lekap onnan, vagy úgymond talonban tart. Ha engem valaki igazán érdekel, sose hagynám válasz nélkül órákig az üzenetét, főleg úgy, hogy még online is vagyok többször. Ez jogos elvárás? Szerintem a kölcsönös tisztelethez ez is hozzátartozik.

2017. okt. 7. 20:52
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
#18 bocsi, de nincs kedvem elolvasni, te egyszerűen csak a srác szemszögéből nézed a dolgot :D Arra nem gondolsz, hogy talán nemis történt semmi baj, csak már nem érdeklem? Vagy több vasat tart a tűzben? Érdekes módon, amíg nem válaszolt, instagramon mégis be tudott követni pár modell csajt. Szóval akkora baj biztos nem történt, pasi létedre elég naiva vagy :D
2017. okt. 7. 22:57
 22/25 anonim ***** válasza:

Hááát, ez szép kis felhozatal :-)

Szóval van olyan ember még a földön, akinek nem az a fontos, hogy minden pillanatban nyomkodja a mobilját non stop :-)

De attól még rendes ember és tud vonzódni élőben, tud szeretni élőben, tud gondolni a másikra és ezt élőszóban elmeséli telefonban élőszóban.


Engem megőrjít ha egy csaj egész nap tolja az üziket minden ismert helyről és öt perc múlva meg elkezd vádaskodni és követelőzni.

2017. okt. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

És mondd csak: mi a túróst tiszteljen rajtad bárki is pár találkozócska után?

Mit bizonyítottál az alatt a néhány óra alatt, ami miatt tőled hanyat kellene esni?


"Ilyen után nemis szoktam többet beszélni az illetővel..."


Ez meg ugye... - ha nem üzensz neki egy uccsót, hogy "akkor hagyjuk a dolgot egymással" - hótt egyszerűen prosztóság.

2017. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

#22 hogy lehet ennyire kiforgatni a dolgot? Nem azt mondtam, hogy 5 percenként írni kell, nem 15 éves tinike vagyok, hogy egész nap a chaten lógjak. Általában csak reggel és este vagyok én is elérhető, mert képzeld el, nekem is vannak más dolgaim és utálok is pötyögni. Viszont most nem 5 percről volt szó, úgyhogy ne sarkítsd ki a dolgot. Ráadasul, ha írni nem volt kedve, fel is hívhatott volna...


#23 én minden emberhez tisztelettel állok már az ismerkedés elején is. Ha nem tudok valakit tisztelni, mert mondjuk egy bunkó, akkor nemis megyek el vele még második randira sem. Hogy lehetne úgy kapcsolat egy ismerkedésből, hogy nem vagy tisztelettudó a másikkal? :D

2017. okt. 8. 11:05
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát hány éves vagy? 25?
2017. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!