Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm szereti a korpát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szereti a korpát kapargatni a fejemről (meg máséról is, de csak én engedem neki). Külön megkér, hogy ne mossam meg olyan alaposan a hajam, hogy vakargathassa és nézze ahogy hullik mint a hó. Más nő is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
korpa,fétis,fejbőr,érdekes

2017. okt. 8. 15:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. De nekem az is hányinger, mikor a pasijaik pattanásait nyomkodják.
2017. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mondjam azt, hogy egy pár órája olyan privát üzetet kaptam, hogy adjam oda a használt bugyimat? :)
2017. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%

Fúj de undorító! Miért hagyod neki te is élvezed? Nincs akkora pofad hogy szóljál?

És végül: mi az istenért nem mosod meg hedensóderral?

Akár 100%-ig korpamentes!

2017. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#3 Téged a head and lófäsz fizet, hogy ezt mond vagy tényleg azt hiszed ezek ennyire jók?

Amúgy mint mondtam, ő kéri, hogy ne mossam meg annyira. Az igazat megvallva nekem tetszik ez a vakargatás. Zsák a foltját mi? Csak kíváncsi voltam másnál is van-e ilyen.

2017. okt. 8. 15:41
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van valami dilije. :)
2017. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Ez undorító :DDD De ha nektek jó, akkor hajrá.
2017. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező nem csak hiszem a hedenlóf@s.zról, hogy használ, hanem tudom, mivel évek óta ezt használom.

Ha tetszik neked akkor jól van. A kabaton, pulcsin se zavar?

2017. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Csekély energia befektetéssel néhány seprő mozdulattal eltávolítható, szóval nem zavar.
2017. okt. 8. 15:53
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Az összes reményem elveszett már, hogy barátnőm legyen... de idáig a szomorú rész, ez most nem a picsógó férfiak félórája. Ez a kérdés egy kicsit örömmel tölt el. Az én fejemen elég sok korpa van, bármivel mosom. A szemöldökömből is hullik. Az említett sampontól még durvább volt. Más vagyont, házat, vállalkozást örököl, én ezt. :D
2017. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Senkinél nem hallottam hasonlóról. Ha szereted akkor oké, ha nem, vegyél neki viaszos könycsomagolópapírt, azt is így lehet kapargatni és kevésbé undorító.
2017. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!