Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm szereti a korpát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szereti a korpát kapargatni a fejemről (meg máséról is, de csak én engedem neki). Külön megkér, hogy ne mossam meg olyan alaposan a hajam, hogy vakargathassa és nézze ahogy hullik mint a hó. Más nő is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
korpa,fétis,fejbőr,érdekes

2017. okt. 8. 15:29
1 2
 11/20 Költőnő? ***** válasza:
48%
Úristen gecc S-í-R-O-K!!!! Xdddd
2017. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem értem a nagy fujjogást amúgy. Ez csak mezei száraz bőrhám. Az emberek egymás nemiszervét nyalogatják, de ez már undorító. Fura világ ez. Azért köszönöm a válaszokat.
2017. okt. 8. 17:09
 13/20 anonim ***** válasza:
15%
Ez gusztustalan és igénytelen, hogy lehet az ember ilyen korcs dög?
2017. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A head end lofasztol jobban viszketek mint bármi mástól.Nekem is kéne valami normális sampon.
2017. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

En naponta sportolok es igenyes vagyok magamra,dogos no vagyok.

De a pasimnak nagyon korpas/pikkelysomoros a fejbore es imadom fesulgetni,vakargatni! Szoval nem ismerkedesbol irtam a kommentemet!


A heendsoder neki is sulyosbitja a korpasodast. Neki a borgyogyasza frlirt egy kb 6 db lottybol allo szettet es attol eltunik.


Fel a fejjel korpas haju sracok! Ezek szerint sok no van ,aki birja a buratokat :)

2017. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Elmondom nektek foldi halandok, hogy a fogkrem, a sampon stb mind kva nagy atbszas mert semmi szukseg rajuk, konkretan szart sem ernek. Meg kell nezni kik gyartjak (gyogyszergyarak), persze az a vicc amikor pl a fogkrem “helyreallitja” a fogzomancot meg “feheriti” a sampon meg eltunteti a korpat meg a zsirosodast. Lehet vannak speci szerek amik tenyleg szetcseszik a fejborod aztan orulj, hogy nem korpas de igazabol fogmosasnal a fogkefe mechanikai haszna a dorzsoles (a fogkrem semmit a vilagon nem er foleg nem erositi a fogakat meg ilyenek) a hajmosasnal pedig a viz ami tisztitja a hajat es fejbort. Ha borhibaid vannak akkor szarul etkezel (tejtermekek,cukor stb) ennyi. Valojaban felesleges ilyesmire kolteni, a szervezet ontisztulna magatol is ha hagynank. Eleg lenne a viz. Az illatanyagok es aromak rabjai vagytok mert “jo illata” lesz ha megmosod meg a sok mentoltol “friss” es “tiszta” erzest kelt az amugy retkes fogad amit valszleg max 45 masodpercig mostal azzal a szarral, ahelyett hogy 3-5 percig intenziven kefelned mert akkor talan tenyleg kijonne a sok lepedek. Meg vegyetek meg nyugosdtan azt az agyonhypeolt fogfeheritos uv lampas f*st ami azzal reklamozza magat, hogy peroxidmentes amikor az osszes letezo hatekony “hollywoodi” fogfeheritos modszer a peroxiddal tortenik. Lol.
2017. dec. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%

Ma sem vacsorázok már...

Az is nagyon zavar, ha a párom a pattanását piszkálja előttem. Nem vavyok finnyás, de fizikailag rosszul leszek ezektől.

2017. dec. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez beteg, inkább a töködet vakargassa. :D
2018. jan. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

komolyan, a majmok csinálnak hasonlót az állatkertben. Megenni nem szokta?

(ma sem eszem már...)

2018. jan. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Jobb is, ha nem eszel hajnali 3 után,a saját egészséged érdekében, te kókuszdió!!
2018. jan. 22. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!