Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi meríti ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi meríti ki az érzelmi megcsalás fogalmát?

Figyelt kérdés
Igazából próbáltam utánaolvasni a dolgoknak, és sok mindent nem értek. Az én esetemben nem volt olyan, hogy a csaj inkább velem beszélte volna meg a gondjait, mint a párjával (bár azt sem tudom, vele mennyit beszélgetnek), nem is nagyon hívogatott, viszont többször ölelkeztünk, simogatta ő is a hátam, én is az övét, a haját, az arcát, a kezét, eleinte heti 1 nap több órát is eltöltött nálunk délutánonként. Nem volt csók, nagyon intim tapizás sem a részemről, de néha azt éreztem, hogy akár még ezt is megtehetném, ha nagyon akarnám. Szülinapi ajándékként meg akartam hívni sütizni, még örült is nagyon, bár zavarban volt, aztán egyik napról a másikra szinte jéghideg lett. Rákérdeztem nála, hogy a barátjának elmondta-e, hogy hányszor csalta meg velem érzelmileg a barátját, erre azt válaszolta, nem mondta el, és hogy ezt nem tekinti annak, meg ő különben sem hibás, mert mindig csak úgy gondolt a kettőnk dolgára, hogy bármiről beszélgethetünk stb. Ez így már megcsalás volt-e a részéről? Mert akkor még megírom neki egy szép e-mailben, hogy bármennyire is szeretné nem ezt hinni, de érzelmileg sokszor megcsalta a barátját, és nyilván nem ok nélkül nem beszélt neki a találkozgatásainkról és a testi érintkezéseinkről. Tudom, hogy én is hibás vagyok, nem is akarom mentegetni magam, de úgy gondoltam, nem tökéletesen boldog a kapcsolatában, egyáltalán nem is beszélt kettejükről. Nem vagyok büszke magamra én sem, de hízelgett ez az egész.
2017. okt. 9. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:
91%

Tök egyszerű. Képzeld el, neked van egy barátnőd, mit szólnál, ha egy felvett videokamerás felvételen végignéznéd azt, hogy pontosan azt csinálja egy másik férfival, amit te azzal a lánnyal. Kiakadnál barátnődre, vagy nem? Ha igen, akkor megcsalás, ha nem, akkor nem.

Ennyi.

2017. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!