Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak ducibb, férfiasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ducibb, férfiasabb kinézetű nők szerint vagyok helyes és jóképű, akkor valójában nem is vagyok az?

Figyelt kérdés
Egyébként nincs velük bajom, csak szexuálisan nem tudok hozzájuk vonzódni.
2017. okt. 11. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
bingó.eltaláltad.
2017. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon sokszor lehet tapasztalni, látni, hogy az előnytelen külsejű nők is top-ketagóriás pasik után ácsingóznak. Ebből kiindulva szerintem az lehetsz, de amúgy mindenféle női visszajelzésnek örülni kéne, azokénak is, akik abszolút nem tetszenek.
2017. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen próbálkozol vékony, csinos lányoknál, de nincs pozitív visszajelzés..akkor tényleg nem vagy egy Adonisz.
2017. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Nagyon sokszor lehet tapasztalni, látni, hogy az előnytelen külsejű nők is top-ketagóriás pasik után ácsingóznak. Ebből kiindulva szerintem az lehetsz, de amúgy mindenféle női visszajelzésnek örülni kéne, azokénak is, akik abszolút nem tetszenek."


Figyelj, nem mondom, hogy negatívan érint, ha egy számomra nem tetsző nőnek tetszem, viszont pozitívan se tud érinteni. Szerintem te se vagy ezzel másképp.

2017. okt. 11. 22:21
 5/12 A kérdező kommentje:

"Ha rendszeresen próbálkozol vékony, csinos lányoknál, de nincs pozitív visszajelzés..akkor tényleg nem vagy egy Adonisz."


Volt pozitív visszajelzés, de nem nagyon szoktam próbálkozni.

2017. okt. 11. 22:22
 6/12 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. De, én másképp vagyok ezzel. Nekem bármiféle női visszajelzés feldobja a napomat, jó hatással van az önbizalmamra. Én úgy vagyok vele, hogy valamilyen szinten hatással voltam egy nő lelkére. És tudjuk, hogy a nők legfontosabb erogén zónája a lelke. Ha egy számodra semleges nő lelkére tudsz hatni, akkor egy szép, vonzó nőére is ugyanúgy képes lehetsz. Nem tudhatod, hogy egy adott nő milyen szépérzékkel bír.
2017. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az önbizalmamra magamon kívül semmi más nincs hatással. Egyébként a többivel egyetértek.
2017. okt. 11. 22:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Igy van
2017. okt. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, csak ők beérnék veled, amíg nem találnak nálad jobbat.
2017. okt. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem gond ha megkerdezem?

Ha nincsen semmilyen hatassal rad masok velemenye, akkor miert kerdeztel?

Tehat vegulis csak kivancsi vagy? Tudatalatt csak erdekli az egodat:)

2017. okt. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!