Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok vagy kevés szexuális partner?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok vagy kevés szexuális partner?

Figyelt kérdés

Ti eddig hány emberrel feküdtetek le? Kapcsolatban, egyéjszakások?

Szerintetek mennyi az a szám ami még normális és mennyi ami már sok?

Nők és férfiak válasza is érdekel!

Nemet és kort is írjatok légyszi! :)


2017. okt. 12. 09:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

0

Fogalmam sincs mennyi a sok, engem olyan veszély nem fenyeget.

22f

2017. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

8. Nyugi, lehelletnyi irónia is volt a kalap alatt. Nagyon bizalmatlan lehetsz. Sajnos csalódások nélkül ritkán megy a kapcsolatosdi.

31/f

2017. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

1. 34 Nő. vele először 24 évesen, tehát addig szűz voltam.


Petting viszont 8 partnerrel volt, mielőtt lehorgonyoztam. (néha csak azért nem feküdtem le a partneremmel, mert pont menstruáltam, mikor helyzet volt, néha azért, mert 15 évesen még fiatalnak éreztem magamat pl.)

2017. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
1 nővel aki a feleségem lett, később elváltunk. F35
2017. okt. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

33/f


Őszinte leszek, nehéz számolni mert egy részére már nem is emlékszem. Kapcsolatban 3 hosszabb volt, így azok alatt hárommal. Egy éjszakásból viszont volt több, mikor pár éve összeszámoltam akkor ilyen 15-20 körül volt. Azóta még volt pár de nem szoktam ezeket számolgatni.

2017. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Noblesse Oblige ***** válasza:

1 emberrel élek nemi életet. Én erre optimálisként tekintek (jobb is mint amit az élettől vártam).


Az, hogy mennyi sok nem tudom. Nem gondolkodtam el még rajta. De szerintem az a határ amennyit nem bán meg az ember. Tehát, ha vissza gondol rá, akkor is úgy érzi, hogy annak így kellett történnie. Akire már nem így gondol az a több a kelleténél.

2017. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
+ 28N
2017. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Olyan 11-12 lehet kb.

3 komoly kapcsolat, 1 laza kapcsolat, a maradék meg alkalmi dugás.

34/F

2017. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

20 évesen veszítettem el. 19 lánnyal szexeltem. A leghosszabb kapcsolatom fél éves volt. Egyéjszakásom sosem volt még, bulizni nem járok. Randizós módon szoktam ismerkedni, ahol általában 3-6 randi, amíg szexelünk egymással először. (Persze ez nem jelenti hogy komoly kapcsolatot akarunk, egyszerűen csak a dugásra való embert is randik alatt válogatjuk meg)


Szerintem nekem már annyi volt, ami számot a legtöbb lány soknak tartana. Ezért hazudok általában, ha valahogy ez szóba kerül véletlenül. Általában azt hazudom, hogy 5-6 lánnyal voltam, meg hogy volt páréves kapcsolatom is. (ellenőrizni ezeket nem lehet)


Azt hiszem ha találnék egy olyan fajta közel tökéletes lányt, mint amilyennel egyszer ismerkedtem, de sajnos elszúrtam vele, akkor képes lennék felhagyni ezzel az össze-vissza dugással és valakivel kölcsönös szerelmi kapcsolatban lenni. Erre tényleg vágyom, mert még sosem volt.

24/f

2017. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

itt majdnem mindenki egy szent.


15, ebből 2 férj, pár egyéjszakás.


nem bánok egyet sem, bár a számot nem óhajtom növelni.


36/N

2017. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!