Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok vagy kevés szexuális partner?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok vagy kevés szexuális partner?

Figyelt kérdés

Ti eddig hány emberrel feküdtetek le? Kapcsolatban, egyéjszakások?

Szerintetek mennyi az a szám ami még normális és mennyi ami már sok?

Nők és férfiak válasza is érdekel!

Nemet és kort is írjatok légyszi! :)


2017. okt. 12. 09:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
pont annyi ahány éves vagyok, tipikus egyéjszakás nem volt csak extra rövid kapcsolatok 24L
2017. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

4 Ebből 2 kapcsolaton belül, egy egyéjszakás és egy szexkapcsolat. Most szingli vagyok és amihez kedvem van azt fogom csinálni, de jobban örülnék egy kapcsolatnak és egy embernek, minthogy váltogatnám a partnereket. Szeretnék már végre megállapodni.


24/N

2017. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

9 és egy petting.


2 férfit bánok, egy egyéjszakás nem volt csak rossz élmény, a többi hosszabb rövidebb kapcsolat.


26/N

2017. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 70 pasival voltam. Három hosszabb kapcsolat, a többi meg jött és ment. Lehet sok, de nem érdekel ki mit gondol. 35N
2017. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#24 nem hiszem, hogy bárki rosszra gondolna. Ahány ember, annyi féle élet és biztos érdekes a te sztorid is.
2017. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
hááát, szerintem olyan 30-40 körül lehetett, max 45, 32 N
2017. okt. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!