Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek újra olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek újra olyannal, aki semmibe vett titeket?

Figyelt kérdés
Teszem azt együtt voltatok XY ideig és utána egy szó nélkül dobott titeket. Mondjuk utolag en rajottem, hogy nagyon hulyen viselkedtem nagyon sokszor mellette es valoszinuleg emiatt lett vege, de akkor is, nagyon csunyan es varatlanul lett vege. Nemreg talalkoztunk veletlenul, beszelgettunk kicsit, ujra bejelolt facen is, ramirt egyszer-ketszer es mar nem kicsit nyomulos szovegeker ir. Nem tudom, hogy mit kezdjek vele, mert akkor en beleszerettem es most, hogy ujra kepbe kerult, kicsit elojottek az erzesek. De ugye egyszer mar eleg csunyany mondhatni elbant velem. Mit kezdjek ezzel, ha tudom, hogy akkor en voltam nem normalis, de o meg kizart az eletebol egyetlen egy szo nelkul?
2017. okt. 12. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, ennyire te sem lehetsz hülye!
2017. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát adj neki egy esélyt. Üljetek le este, és fektessétek le az új játékszabályokat. Az ember(mármint a jobbik fajta) fejlődőképes élőlény, és ha igazán erősek az érzelmek akkor működhet is :)


De ez az én szupertitkos magánvéleményem! És közel vagyok a 30hoz

2017. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel szereted őt, így úgy is bele fogsz menni, abba, hogy találkozz majd vele. bármit is írunk találkozni fogsz vele.


De talán hagynod kéne, hogy kicsit pitizzen úgymond. Éreztetni vele, hogy mennyire rosszul esett neked az amit ő veled tett, ahogy bánt veled.

2017. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!