Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket zavarna, ha a barátotok csak heti egyszer tusolna és nem használna dezodort, mert károsnak tartja a tisztálkodó szerekben található anyagokat?

Figyelt kérdés
Odafigyel, hogy ne mérgezze magát, egészségesen táplálozik, rendszeresen kondizik és fut.
2017. okt. 12. 21:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyenekből lesznek a besavanyodott, messianisztikus küldetéstudatú vegán fanatikusok vagy a hiú, narcisztikus Patrick Batemanek.
2017. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%

Hávazze... én nem vagyok az a piperepárduc csigafiú, de hogy valaki fut és kondizik (vö: izzad, mint a ló) és úgy cseszik tisztálkodni?


Sajnálom azt, akinek egyáltalán három méteren belüli dolga akad veled, banyek.

2017. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Elárulok egy titkot, sima vízzel is lehet minden nap fürdeni :)
2017. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem zavarna, mert nem lenne ilyen barátom.
2017. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
El kéne menni fül- orr- gégészhez, mert a szaglásával komoly bajok lehetnek. Hogy nem ájul el, ha mondjuk fölemeli a kezét? Azért ez már az igénytelenségnek egy nagyon durva szintje. Van millió natúr meg biokozmetikum, de a sima tiszta víz sem ártott még meg senkinek.
2017. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%

Akkor már nem lenne a barátom.

Egyébként ha már tisztálkodószer-fóbiában szenved, attól még vízzel letusolhatna.


22/N

2017. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%
Gondoljatok bele, hogy milyen szagok lehetnek a gatyájában... Grrrrrrr
2017. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
64%
Lehet, magadat nem, de az egész környezeted mérgezed az odorral, ami körbeleng.
2017. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Noblesse Oblige ***** válasza:
75%

Nekem van bőrproblémám, konkrétan égési sérülés szerű ekcémás foltjaim vannak.


Imádtam előtte fürdeni, de azóta a súlyos napokon szinte sírva megyek fürdeni. Úgy ég utána a karom mintha vízforralóból öntötték volna rám a vizet. De én is minden nap fürdök, még így is, és egy nap többször is ha pl. Edzésem is van.


Én sokszor komolyan szenvedek a zuhanyzás alatt, a legenyhébb tisztálkodó szereket használom, de akkor sem keresek kifogásokat a személyes higiénia mellőzésére.

2017. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Pedig, nagy előny, ha nem tisztálkodik az ember. Bármelyik, tömegközlekedési járművön, kényelemes helyet biztosít:) Srállásnál sem préselik az embert az előtte állóba:)
2017. okt. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!