Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják kevésbé érdekesn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják kevésbé érdekesnek a csendes lányokat?

Figyelt kérdés

Itt is meg az életben is azt tapasztalom, hogy a legkeresettebbek az extrovertált, be nem áll a szája, mindig rohan valahová, társaság lelke csajok a többség kedvencei.

Ugyanez van társaságban is. Haveroknál voltunk, 4 srác 2 lány, a másik lány elképesztő pörgős, mindenkinek mászik a nyakába, bújik, dörgölőzik, folytonjár a szája arról hogy ő, ő, meg ő.

Én inkább csendesebb vagyok, a komolyabb témákat szeretem, illetve nem igazán kedvelem a közeli testi kontaktust (bújás, ölelgetés) olyan férfiakkal, aki nem a párom. Nekem is tanácsolták már, hogy legyek olyan, mint a másik csaj, de szerintem én fogyatékosnak tűnnék, nem cukinak, ha mind a 170 centimmel meg az 55 kilómmal idegen férfiak ölébe ugrálnék váratlanul....


2017. okt. 12. 22:48
1 2
 11/15 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Nem igazán kedvelem a süketnéma, vakbél csajokat, főleg azokat nem, akiknek meg még cicahangjuk is van. A hideg kiráz tőlük.
2017. okt. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnél! Ne legyél olyan mint a másik lány!
2017. okt. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem kevésbé érdekesek, hanem mások. Más környezetben bontakoznak ki és mások az igényeik.

Nem a 170 centid és 55 kg miatt lenne furcsa, ha valaki ölébe ugranál, hanem azért, mert nem lenne természetes, nem te lennél.

Szémély szerint én az extrovertáltabb nőket kedvelem, de nem kell mindenkinek megfelelni, sokan az introvertált, csendesebb lányok társaságát szeretik.

2017. okt. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én is elég introvertált személyiség vagyok, otthonülős mégis tudok pofázni :D

nincs gond a csendes lányokkal sem párkapcsolati téren, sem baráti társaságban

sokszor velük jobban el lehet beszélgetni, mert más fajta témákról lehet, ha mellé van jó humor meg hangulat, akkor meg főleg :)

ne mások döntsék el milyen legyél! légy önmagad és találj olyan embereket akik így fogadnak el, vagy így szeretnek!

2017. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyszerű: az extrovertáltakat könnyebb észrevenni, ráadásul náluk nem kell tenni semmit az ismerkedés elkezdéséért, tehát náluk automatikusan át lehet ugrani az első "falakat". Ahhoz, hogy egy introvertáltabb emberrel érdemi ismerkedésbe kezdj, erőfeszítés szükséges, amire nem mindenki és nem minden helyzetben képes vagy hajlandó.
2017. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!