Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakoris fiúk, férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakoris fiúk, férfiak, elmondanátok úgy őszintén, hogy naponta átlagosan hány lánynak, nőnek írtok privát üzenetet?

Figyelt kérdés
Csak érdekel :) Kort is írjatok ha gondoljátok.
2017. okt. 12. 23:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Életemben egyszer írtam privátot, egy utazással kapcsolatos kérdést tettem fel valakinek az utazás rovatban. Utóbbi időben privátra már nem is válaszolok...
2017. okt. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Érdekes, nő vahyok, alig írnak, akkor is csak további kérdésük van az adott problémával kapcsolatban, amire reagáltam a kérdésül alatt.

De randi/ismerkedés céljából talán 3-4-et kaptam összesen fél év alatt.

2017. okt. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

0

nem ismerkedni vagyok itt

2017. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

itt?

itt napi 4-5, de nem ismerkedős levelek, van 3-4 állandó levelező partner, abból van aki már nem lány, mert idősebb korosztály


múltkor valakinek összeszámoltam egy nap hány lánnyal/nővel beszélgetek 14 jött ki, de ebben benne vannak a levelező partnerek, a lelki problémás lányok akiknek próbálok segíteni, a legjobb lány barátom, régebbi beszélgető partnerek


nem tudom ebből hány átlagos, vagy milyen, mert külsőre nem mindet láttam, sőt van akinek még a nevét sem tudom, csak jókat beszélgetünk, vagy épp meghallgatom az aktuális problémákat


ismerkedés alatt olyan vagyok, hogy ha valakivel úgy érzem lehet több, akkor megpróbálok ráfókuszálni, lehet mások szerint ezzel csökkentem az esélyeimet a sikeres pártalálásra, de nekem nem kell több csaj :D ha nem jön össze, keresek tovább


24F

2017. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Változó. Adott kérdésnél néha szoktam, ha nem értek valamit a leírásban, vagy esetleg véleményt kérek az én nézőpontomról. Régebben poénból szívattam pár embert, de egy ideje semmi ilyesmi, mert itt mindenki bevágja a durcit vagy nem értik a szarkazmust. Olyan többször van, hogy rám írnak, de nem ismerkedek itt, komolytalan és színvonalon aluli a társaság 90%-a. 😑
2017. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Naponta kb. 0,02-nek. Azok is csak válaszok.

31F

2017. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

0

24

2017. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

45F

Talán havonta, de nem okvetlen nőnek, és persze nem ismerkedés miatt (ui. házas vagyok). Ha a témához olyat akarok mondani vagy kérdezni, amit nyilvánosan inkább nem (vagy OFF lenne).

Engem is kerestek már meg priviben. Nők is, férfiak is, kamaszok is, és szinte mindig egy hozzászólásom kapcsán. Olyan is előfordul, hogy kamasz fiúk intim testi dolgokkal kapcsolatban kérdeznek.

2018. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!