Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt rendbe lehet hozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt rendbe lehet hozni?

Figyelt kérdés

Még csak most mondtuk ki, hogy járunk, de összevesztünk azon, hogy van egy barátnőm, aki szerinte nem normális. Aztán bocsánatot kértem, mert túlreagáltam, ő látta, de nem reagált. Aztán eltelt egy nap, én ráírtam a következő nap reggelén is, hogy most mi van vele, látta, de arra sem reagált. Aztán eltelt még egy nap, amikor megint írtam neki reggel, hogy sajnálom, hülyeség volt, meg apróság. Ezt is látta, de erre sem reagált. Utána az egyik barátnőm kitörölte mindenhonnan a pasit, mert úgy gondolja, hogy szemét, viszont én most így nem tudom mit csináljak, nem is tudtam, hogy a telefonommal szarakszik. Aztán eltelt egy hét, ráírtam a srácra, hogy hülyeség volt kitörölni és meggondolatlan voltam, mert nem akartam, hogy ha már amúgy is összevesztünk, akkor megtudja, hogy az a lány, akit leidiótázott töröltr ki és ez legyen megint a veszekedés tárgya. Ezek után viszont már én is hülyének tartom a barátnőmet, de nem tudom ezt hogy lehetne rendbe hozni. Nem is ír semmit, nem veszi fel a telefont. Hagyjam, szerezzek új barátokat is? Nem tudom mit csináljak :(

20/l


2017. okt. 14. 12:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Olyan tinis szituáció az egész, szinte már borzasztóan kónosnak érzem az egészet, mert ennél komolyabbnak éreztem kettőnket. Most kínomban nevetek rajta, de a pasi meg kellene nekem. :D :(
2017. okt. 14. 12:26
 2/13 A kérdező kommentje:
Még csak 1,5 hónapja vagyunk együtt és már ez van. Szerintetek megérné folytatni, ha ő végül hajlandó lenne felvenni velem a kapcsolatot? Menjek át hozzá? Beszéljem meg vele?
2017. okt. 14. 12:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy dedó ez az egész, amit csináltatok. Ő hány éves? Lehet ebből lett elege.
2017. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Ezen mit akarsz folytatni? :D hogy akarsz ezzel a kisgyerekkel barmi komolyabb problemat megoldani az eletben? Sehogy kb. Mert mar az elsonel hisztizik es otthagyott.
2017. okt. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom, szerintem is. Most annyira szégyellem ami történt :/, nem is tudom, hogy mernék elé állni. Ő 24, szóval érthető az is, hogy ennél több komolyságot vár el. Az a baj, hogy a megtörténtek előtt nem is tűnt fel, hogy mennyire gyerekes tudok még lenni és hogy a barátnőm (aki valószínűleg már nem sokáig lesz az) mennyire idióta tényleg.
2017. okt. 14. 12:37
 6/13 A kérdező kommentje:
Gondolod, ő is "kisgyerekként" viselkedett?
2017. okt. 14. 12:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy a barátnőm túl hamar kitörölte, szerintem írt volna, csak mondjuk még egy kis idő kellett volna neki. Aztán meggondolta magát, amikor ki lett törölve és azóta nem is hajlandó felvenni a telefont sem. Vagy fene tudja, lehet, hogy nem.
2017. okt. 14. 12:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Abban izé ő is, hogy annyit sem mond, hogy ezt most zárjuk itt le. Bár, azért részben megértem, hogy nincs kedve már ehhez.
2017. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem o is, hanem o viselkedett kisgyerekkent.
2017. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Még nekem is kellemetlen volt olvasni ezt a leírást, az meg egyenesen kiütött, hogy ezt egy 20 éves lány írta. :D

Komolyan, megdöbbentem. :D

Ha esetleg felnőtt módjára viselkednél, talán a srác is szívesebben beszélne veled.

2017. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!