Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a be nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a be nem teljesült szerelmekről, kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Mennyire marad meg az emberben ha egy kapcsolat,nem tud beteljesedni mert az élet közbeszól? Volt e veletek ilyen? Valóban a legtitokzatosabb szerelem a be nem teljesült?
2017. okt. 16. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem volt, hanem van.
2017. okt. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Harom esetet tudnek felhozni, ami nem teljesult be. Az elsot meg tizenevesen szereztem. Eretlen voltam es nem tudtam "normalisan" kozeledni hozza. Valahogy soha nem tudtam egy bizonyos ponton kozelebb kerulni es se veled, se nelkuled szituacio allt elo. 1 evig vartam ra, kozben elkerultem egyetemre. Ott megismerkedtem egy fiuval, akinek volt baratnoje. Kozos temank volt, imadjuk a focimeccseket es ott "randiztunk", mikozben suliban is talalkoztunk. Vele csok is volt. De vele sem jutottunk elorebb, o nem akart szakitani, en pedig igy pontot tettem a "viszony" vegere. Aztan jott a baratom, akivel szakitottunk, mert fiatalin kerultunk ossze es par evre ra teljesen kihult a szerelem, emiatt baratokkent valtunk el es a mai napig azok vagyunk. Erdekes, hogy ot soha nem hianyolom, de ha beszelunk, o az egyetlen olyan fiu, akivel "volt valami", de oszinte tudok lenni es mindent megtudunk beszelni. Szakitas utan egy hetre megismerkedtem egy fiuval, akivel talalkozgattam, vele le is fekudtem parszor. Azt hittem, hogy lesz valami, de hat... nem jott ossze. Maganyos voltam es kihasznalta. Egyikkel sem tudnek ugy talalkozni, hogy ne legyek minimalisan zavarban vagy ne tornenek elo belolem az emlekek. De jol esik veluk beszelgetni es tudni roluk. Az utolsoval nem tartom a kapcsolatot, o nagyon megbantott.
2017. okt. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen. Persze, előfordult, hogy össze akartam jönni valakivel, aki velem nem, de soha nem voltam így szerelmes.
2017. okt. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hadd ne írjam le.....
2017. okt. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Volt, és nagyon szar. Olyan országba költözött, ahova nem mehettem volna utána. Meg bár szépen alakult, de nem volt még olyan állapotban a dolog, hogy kimondjuk, akkor költözök veled. Ennek már sok-sok éve, de még néha eszembe jut a "mi lett volna ha". Egy lány miatt évekre elfelejtettem, de pár nappal szakítás után már nem ő hiányzott, hanem újra a régi lányon rágódtam. Azt hiszem ez olyan dolog, amit az ember a sírig cipel.
2017. okt. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hogy be nem teljesült szerelmek, kapcsolatok.


Elmefüggő. Mindenkinek más.


Elég titokzatos, mikor még egy általad alkotott képbe vonzódsz, mintsem szerelmes lennél valakibe.

2017. okt. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Titokzatos, mert általában nincs rá mód, alkalom, hogy jobban megismerd őt, legalábbis a hétköznapi formáját nem, hiszen maga a szituáció, ami miatt nem tud beteljesülni a szerelem, nem hétköznapi helyzeteket szül. Plusz ott lehet még az ábrándozás, ami miatt mást, többet képzelhetsz az adott személyiségbe, ezzel kipótolva azt, hogy nem ismered őt igazán. Ez is csak gömbölyödhet, ahogy az idő telik a vágyakozással, a végére hatalmasra duzzadhat. (Ezért nem működik sokáig az olyan kapcsolatok többsége, amikor még akkor ismerkednek meg és jönnek össze, amikor az egyik foglalt. Ha ez is hagyja a párját és a volt szerető lesz az új párja, azt gyakran gyors kiábrándulás követi.)
2017. okt. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Még tinik voltunk, mikor udvarolt nekem. Elég rossz híre volt, ezért csak játszottam vele, hülyítettem. Egyszer már csak azon kaptuk magunkat, hogy fülig belezúgtunk egymsába...


Jártunk és amúgy is voltunk együtt, de nem tartott aze gész 3 hónapig. Mikor levizsgázott felült a motorjára és elment. Elköltözött messzire. Tudtam, hogy szeret, de az élet elszólította. Eleinte haragudtam rá, de már tudom, hogy mire volt jó ez a lecke.


Néha beszélünk, de már egyikünk sem ugyanaz az ember. Ő unalmasabb lett, én pedig egy olyan biciklin száguldok, amiről nem lehet leszállni :))))


Az élet leckéi tökéletesek! :)

2017. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek csak romantikus ideálok, ezért nem foglalkozom velük.
2017. okt. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amit nem kaphatunk meg, azt örökké szeretjük...ennyi!
2017. okt. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!