Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ilyen embertől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ilyen embertől megszabadulni?

Figyelt kérdés

1 gyerekkel, semmi keresettel?? És nem is engedi hogy dolgozzak.

Állandóan lelki terrorban tart, folyton "lehúz" mások előtt is. H mindig én legyek a hülye. Mindig én vagyok a hibás mindenben számára.

Ha meg próbálok ellenállni akkor meg bánt.

Tegnap is semmi rosszat nem csináltam. Csak annyit h nem akartam megölelni, mert már megint mások előtt lehordott, erre megrángat. Meg a hajamnál fogva ráncigál, folytogat stb...

És ezt mind a gyerek előtt.. és még ő mondja nekem h ne hisztizzek a gyerek előtt, hogy én csinálom a balhét..

Meg ilyenkor folyton a gyerekkel takarózik. Meg h én takarodjak el tőlük. A gyereket nem vihetem. Amúgy meg szinte le se szarja...

Egyszerűen olyan mintha soha nem fogok ebből kiszabadulni..

És nem nagyon tudok sehova se.. mert egyik terrorbol a másikba menjek??


2017. okt. 16. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elmész a gyerekkel anyaotthonba, keresel munkát, és egy jó darabig nem ismerkedsz.

Más megoldás nincs.

2017. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ösztrogént rakjàl az ételébe
2017. okt. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp meneküljetek tőle a gyerekkel, ez a tragédiáig fajulhat.

Első lépcső a gyámhivatal, ott 100% hogy tudnak segíteni. Valószínűleg anyaotthon, ott egy darabig ellesztek aztán találsz munkát.

Elsősorban a gyerek érdekében: MENEKÜLJ.

2017. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!