Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, hogyan viszonyulto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, hogyan viszonyultok egy olyan sráchoz/férfihoz, ki az utcán vagy más nyilvános helyen kezdeményez beszélgetést?

Figyelt kérdés
Vissza se szóltok,zárkózottabbak/nyitottabbak vagytok? Hogyan reagáltok egy ilyen helyzetre?

2017. okt. 16. 16:08
1 2
 11/14 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

Zárkózott.

Céltalanul nem szoktam az utcán lenni, hanem általában tartok valamerre. Szóval nem szeretem, ha feltartanak, meg nem hiszem, hogy az a 5 perc olyan nagy szám lenne, hogy utána is érdekeljen az illető.

Nyilvános helyen meg hangulat függő. Ha ráérek, és jó napom van, akkor eldumálgatok az illetővel.

2017. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha tök random odajön, akkor nem igazán tudok mit kezdeni a helyzettel, bár bunkó nem szoktam lenni (szerintem). 1x volt már olyan, hogy odajött valaki hozzám, nem láttam előtte soha, mégis pozitív élmény volt, mert nagyon jófej srác volt. Bár nem találkoztunk soha többet. :D

Ha előtte már nekem is feltűnt a srác,többször láttam, szimpatikusnak tűnik, akkor még örülök is neki,ha odajön.

2017. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még lehet válaszolni.
2017. okt. 16. 19:00
 14/14 anonim ***** válasza:
#9: De könnyen kapható vagy. :)
2017. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!