Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több kapcsolat=sikeres magánélet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több kapcsolat=sikeres magánélet?

Figyelt kérdés

olyan íze van ezeknek a mai párkapcsolatoknak mintha nem is tenne azért a két fél, hogy eggyé válljanak...


bármi kis problem van akkor nem tudok alkalmazkodni a másik meg nem tud elviselni többé és fordítva, holott meg lehetne beszélni...


direkt van ennyi szakítás?

mi benne az élmény?

hogy lehet belevágni a 10. kapcsolatba tudva azt, hogy ez sem tart örökké?


én hála egész családban nőttem fel pedig 9 év van a szüleim között és óriási életstílus ellentét..

nekem fontos a stabilitás, házasság, stb de azt gondolom, hogy szinte lehetetlen ránevelni bárkit aki megfertőződött egyszer ezekkel a laza kapcsolatokkal


2017. okt. 16. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet minden problemat megoldani, es nem is vagyunk rakenyszeritve. En csak a harmadik kapcsolatomban vagyok es nem is tervezek tobbet egyelore, de abszolut nem vagyok szakitasellenes. Ha valami elromlik, akkor le kell lepni, ennyi.
2017. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni, igazad van, idomulni is kell, de ha nem lehet már megbeszélni, akkor az nem megoldás, hogy elnyomja magában a dolgokat vagy inkább mindent eltűr vagy hazudozik és titkolózik inkább. Már nem abban a korszakban élünk, amikor az embert megvetették, kitagadták, ha elmert válni, az emberek később vállalnak gyereket így sok esetben a problémák jelentkezésekor nem köti össze őket már 2-3 gyerek, mint nagyanyáink idejében. Én azt mondom, próbáljanak túljutni a dolgokon, de egyáltalán nem szégyen, ha valaki kilép egy rossza kapcsolatból. Egy hosszú kapcsolat sem számít sikernek, inkább szerencse és persze szép dolog és mindenkinek kívánom.
2017. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Inkább a szakítás, mint hogy elnyomjam magamban a problémákat, vagy feladjak olyan dolgokat, amik nekem fontosak, vagy olyan kompromisszumot kössek, ami nekem abszolút nem felel meg. Nem kell az első jöttmenthez hozzámenni, akivel összejössz. Egy idő után meg néhány rosszabb kapcsolat után jobban fogod ismerni magadat is, és jobban fogod tudni, hogy milyen ember is kell igazából melléd. Nem lehet, és nem is kell minden problémát megoldani.
2017. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A szakítás hidd el nem élmény, egyik oldalról sem. Senki nem azért kezd kapcsolatba hogy aztán szakítson. Legalábbis én biztosan nem. Egyszerűen csak nem jön össze a dolog, és ha nem működik akkor kár benne sínylődni.

Az viszont amit te írsz hogy az első kis probléma miatt elfordulnak egymástól, ott szerintem soha nem is szerették egymást, vagy érzelmileg nagy nulla legalább az egyik fél.


Az alap kérdésed pedig szerintem hülyeség. Attól ha valaki váltogatja a partnereit mint más a zokniját, attól aztán nem lesz sikeres a magánélete, max azt hiszi egy kis ideig.

2017. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Ma már a párkapcsolat, egy laza szexkapcsolattal egyenlő. Kezd ellaposodni, az újdonság varázsa elmúlik, jöhet a következő.
2017. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

van benne valami amit írtok a sínylődésről meg a szabadságról de akkor is az lenne az igazi ha tudnád pl mától, hogy párkeresés kipipálva


mi értelme egy olyan együtt levésnek |vagy minek hívjam| ahol ugyanúgy egyedül vagy mert még anyagilag, munkamegosztásban sincs egység hanem inkább egyenlőséget erőltetsz mert távol akarod tartani a pénzedtől a 'párodat' válás esetére ebben az esetben érthetően


szóval ugyanazt az energiát befektethetnéd a társadba is amivel végigbizonytalankodsz mondjuk 4 évet

2017. okt. 16. 22:06
 7/14 anonim ***** válasza:

Butaság amit írsz. Párommal sosem osztoznánk a pénzen, de nem azért, mert mi van, ha elválunk. Nagy valószínűséggel sosem fogunk, de amiért én dolgozok meg, az az én pénzem, amiért ő az az övé és nem fogok beleszólni, hogy mire költi.

A másik dolog, hogy nem szabad ennyire kapcsolatfüggőnek lenni. Ez kb az a kategória, mikor 3 hónap után közös lakást vesznek, mert "jajj azt akarom, hogy ő legyen az igazi". Hiába akarod, ha később kiütköznek feloldhatatlan ellentétek, ha nem egyeznek a céljaitok stb.

2017. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom nem ugy ertette a kerdező ,hogy akármilyen szr a kapcsolat benne kell maradni.

De énis ezt veszem észre. Van egy nagyobb probléma és inkább szakítanak ,ahelyett ,hogy megoldanák. Mert az kónnyebb. Nincs a legtöbb emberben kitartás se. Nem tesznek meg a kapcsolatért az elején se sokat ,hogy tartos legyen.

Egyszerübb lelépni. Nem tudunk alkalmaszkodni ,figyelni a másikra.

Meg a net ,a közöségi oldalak is megfertözték a legtöbb embert.

Nem tudunk az ujra nemet mondani és mindig jobb kell (ami nem is biztos ,hogy jobb).

Ahogy szoktak mondani ;ami regen elromlott azt megjavították ,nem eldobták.

És sokan felnek az elkötelezödéstől is.


Én és párom is rengeteg dologban külömbözünk ,de mégis megoldjuk a dolgokat. Rajta is látszik ,hogy akarja is ,ugy áll hozzánk.

Nem egyszerü egy jo párkapcsolatot fenntartani ,tenni kell érte.

Remélem én már megtaláltam azt akivel egymásnak valók vagyunk.

N25

2017. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy javították meg régen... Csak nem lehetett elválni, vagy kinéztek miatta még a városból is. Egyszerűen csak lenyelték és kész. Szerinted a 100 évvel ezelőtti egyszerű paraszt ember leült az asszonnyal őszintén megbeszélni, hogy "Erzsike, mit szeretnél, milyen legyek veled, mit vársz tőlem, hogy lenne neked jó?" Dehogy beszélték meg... Csupán beletörődtek mert nem volt választásuk.
2017. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

én nem hiszek az ilyen "később előjöhet bármi" meg "az elején nem gondoltam" típusú problémákban


elvileg ha közös életet kezdünk akkor nincs "én" meg "te"

a "mi" viszont egy újszülött akit legjobb tudás, szándék szerint nevelünk


vagy ez már túl elkötelező?

akkor minek félmegoldásokat?


ja és ámulok-bámulok, hogy még senki nem nevezett rinyagépnek meg hisztipistinek minden elismerésem a válaszolóknak, köszike

2017. okt. 16. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!