Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kisfiúznak le mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kisfiúznak le mindig a tőlem idősebb (30-40-es) nők, ha saját elmondásuk szerint érettebbnek találnak a koromnál?

Figyelt kérdés

Engem ez zavar, mert azt a benyomást kelti, hogy nem a férfit, a potenciális partnert látják bennem.


22/F


2017. okt. 17. 08:00
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
97%
Cuki vagy. Egy 40-es nőnek te nem vagy partner. Tudod te, mi mindent megélt ő abban a 20 évben, amíg te felcseperedtél? Szívesen újraélné veled a fiatalságát, de nem hülye, tudja, hogy nem ugyanott tartotok.
2017. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
96%
Én korodbeli vagyok, de a nagy átlag huszonéves srácokat még én is inkább látom maximum kistini fiúnak viselkedésben, mint felnőtt férfinak :D. Egy 40-es nő ezt meg csak fokozottabban láthatja. Olyan "szép, szép, kipróbálnám, de otthonra nem kéne" eset.
2017. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Az is égető probléma, hogy a nagy átlag az idióta társadalmi konvenciók szerint él, és elnyomják a vágyaikat. Szomorú. Amúgy le merem fogadni, hogy a kommentszekcióban megjelenő nők többsége legbelül megveszik a(z érett gondolkodású) fiatal srácokért, csak ugye azok a fránya korlátok...
2017. okt. 17. 08:58
 14/38 anonim ***** válasza:
94%
Igen, kérdező, mindenki a te testedet, lelkedet akarja, csak félnek bevallani :D.
2017. okt. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
92%
Igazából a kommentszekció pontosan tudja, hogy legyen egy 22 éves bármennyire komoly gondolkodású, mégse gyűjtötte be azokat a tapasztalatokat, amik kellenének egy élhető párkapcsolathoz. Macera lenne, az emberek meg minél idősebbek, annál kényelmesebbek. Persze biztos van olyan, akinek bejönne ez, de elhiheted, hogy a 22 évesek "teherbírása" vonzóbb, mint a gondolataik.
2017. okt. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
92%

Valahogy divattá vált manapság ez a korkülönbséges kapcsolat.


Miért vágynál komoly kapcsolatra 22 évesen egy 30-40-es nővel?Nem hiszek neked. Hajt a kíváncsiság és ennyi.

2017. okt. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
20-as csajszika, te meg csak maradj csendben, mert ti sem vagytok különbek, sőt, az elvárásaitok az egekben...
2017. okt. 17. 09:11
 18/38 A kérdező kommentje:
#16 Azt hiszel, amit akarsz...
2017. okt. 17. 09:12
 19/38 anonim ***** válasza:
92%
Ja szóval nem vagy elég jó, ezért meg vagy sértődve, és a saját nyomorodat kivetíted másokra. De klassz. Biztos hamar fogaz így élhető párkapcsolatot találni.
2017. okt. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Engem mindössze csak az össznépi idiotizmus zavar. És hülye sem vagyok, tudom, hogy csak tesztelgettek, ugyan fiatal vagyok, de azért nem most jöttem ám le a falvédőről...
2017. okt. 17. 09:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!