Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kisfiúznak le mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kisfiúznak le mindig a tőlem idősebb (30-40-es) nők, ha saját elmondásuk szerint érettebbnek találnak a koromnál?

Figyelt kérdés

Engem ez zavar, mert azt a benyomást kelti, hogy nem a férfit, a potenciális partnert látják bennem.


22/F


2017. okt. 17. 08:00
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan ilyen beszólásokkal akarod megmutatni, hogy te mennyire érett vagy? :D
2017. okt. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező nincs mit félreérteni.Más dolog a vágy és más dolog az, ami megvalósulhat.Inkább te nem érted azt, amit írtam neked...Elhiszem, hogy perpillanat neked komolyabb szándékaid vannak, de gondolkozz reálisan.Pár éven belül már nem biztos, hogy vonzó lesz neked az a nő, aki öregszik(ez a természetes), de te még akkor is a 20-es éveidben leszel.Kijönnek a különbségek és erősen.Na ezért nem éri meg kockáztatni egy idősebbnek, és nemcsak veled, hanem mással sem.Megállapodni hosszabb időre nem lehet egy ennyi idős nőnek ennyivel fiatalabb férfivel.Értelmetlen.Több esélyünk van hasonló korú emberrel.Érted?
2017. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Úgyhogy ez most nem jött be. :)
2017. okt. 17. 09:24
 24/38 anonim ***** válasza:
95%
Lofszt vagy te érett meg komoly. Hisztis óvodás vagy.
2017. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
20-as kislány, téged meg az zavar, hogy az idősebb nők kegyeit keresem... :) Felesleges tagadni, az én kijelzőmön sárgák a karaktereid. :P
2017. okt. 17. 09:26
 26/38 A kérdező kommentje:
Nem tudtok, nem fogtok felcseszni, ahhoz szerencsére túl jó a kedvem. :) Hiába obszcénkedtek, ezzel is csak engem igazoltok.
2017. okt. 17. 09:28
 27/38 anonim ***** válasza:
Igen, hat megmondtam, hogy mindenki a te testedre, lelkedre vagyik :'D.
2017. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Miért, nem így van? Dehogynem. Letépnétek rólam az inget, és azt kiáltanátok, hogy ,,Szétszedlek, te férfiállat!"
2017. okt. 17. 09:34
 29/38 anonim ***** válasza:
91%
Olcsó troll vagy, kicsi fiú.
2017. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
92%

40-es nő vagyok, annyi idős a fiam mint Te. És volt huszonévei végén járó (titkos)pasim is.

Remekül kijövök a gyerekemmel, a barátaival, és remek volt a kapcsolatom is, ideig-óráig, a fiatal sráccal. De pontosan tisztában voltunk mindketten,hogy mit akarunk a másiktól. Még véletlenül se egy életre szóló komoly kapcsolatot.


Ne sértődj meg, ha komoly kapcsolatot szeretnél biztos megtalálod arra is a partnered, de ne csodálkozz azon, ha nem hisznek Neked.

2017. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!