Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlen egybeesés lenne vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen egybeesés lenne vagy aggódjak?

Figyelt kérdés

Mióta együtt vagyunk a barátommal(1.5 éve) és pl ruhát vagy cipőt vásároltunk vagy csak szimplán szóba került, említette, hogy neki milyen típusú darabok tetszenének rajtam. Például hosszú szövet vagy ballonkabát, lakkcipő, combközépig érő zokni miniszoknyával, garbóval... csinos darabok, DE! Volt egy lány közvetlenül előttem akivel elvileg nem volt komoly a dolog és miattam dobta. Ahogy nézegettem a képeit vagy élőben láttam, egy az egyben olyan darabokat hord, mint amiket említett a barátom, hogy én is hordjak, mert jól állnának. Nekem ettől kellemetlen érzésem van, nem tudom merjek-e bármit beleképzelni mivel ezt a kabát és cipő kombinációt egyedinek is mondanám 17 éves lányok körében, nem futkozik az összes ilyenben. Felhozni a páromnak nem szeretném természetesen.

Annyit még hozzátennék, hogy egy időben újra írogatott neki a lány, amire ő válaszolt is, de állítása szerint csak illemből...Egyszer-egyszer említettem neki, hogy lehet nem kellene(mivel eléggé rondán viselkedett vele a lány amíg "kavartak", meg hát nekem sem esik jól) és ő egy későbbi kérdésemre, miszerint beszélnek-e még, tagadott. Mondtam neki, hogy mutassa akkor az üzeneteit és meglátjuk. Persze ott volt a neve.. Én kiakadtam, mire ő törölte az ismerősei közül és letiltotta messengeren, illetve kitörölte a vele való összes beszélgetést!!!. Azóta nincs jele, hogy bárhogy is kapcsolatba léptek volna, mert hát szinte mindig együtt vagyunk, de nekem ez akkor sem tetszik, hogy olyan stílusú ruhákat hordatna velem, mint amit a lány is szokott viselni. Aztán lehet, hogy tényleg véletlen.. :/


2017. okt. 18. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt szerintem csak tetszik neki az a stílus.

Másrészt viszont túlreagáltad. Válaszolt mivel nem bunkó. De gondolom nem intim dolgokról beszélgettek különben nem mutatta volna meg még ha keléred sem. De véleményem szerint nem jó dolog kutakodni a másik telefonjában. Ennyi privát tere mindenkinek kéne hogy legyen.

Az hogy beszél valakivel aki nőnemű még nem jelenti hogy meg is csalna.

Nekem ezek alapján az jött le hogy ha nem akarna veled lenni ,akkor szakítana. De ez meg nem történt meg. Nyugodj le ,ne morfondírozz ilyen hülyeségeken mert csak ártasz vele.

2017. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyes nők mindig keresik a problémát, akkor is ha nincs. Igen, ha előtted ilyen nője volt, és szeretné ha te is így öltöznél, tehát bejön neki.


Szóval együtt volt egy nővel, aki stílusra (is) az esete volt, mégis otthagyta érted, és együtt vagytok másfél éve. Ez szerintem egy hatalmas bók, nem pedig olyas valami, amin aggódnod kellene.

2017. okt. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mikeXxX ***** válasza:
Amikor nincs baj akkor miért kell generálni ? Pusztán tetszik neki ez a ruha ennyi az egész ez egy létező dolog én is gerjedek bizonyos ruhákra de nem biztos hogy azon az emberen lesz is akibe beleszeretek ezért talán én is megfogom kérni erre .
2017. okt. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!