Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alig vannak elvárásaim, mégse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig vannak elvárásaim, mégse találok párt?

Figyelt kérdés

Tény, hogy csúnyácska vagyok, de emiatt se külső, se egzisztencia terén nincsenek nagy elvárásim. A "szintemen" keresgélek, ahogy itt mondani szokás. Alap igényesség, némi intelligencia és józan életmód, ami számít nekem.

Csak valaki törődjön velem és szeressen. Hamar meg tudom kedvelni azt, aki rendes velem, de általában ha komolyabbra fordulnának a dolgok, a férfiak visszakoznak a kinézetem miatt.

Ennyire fontos a külső, hogy ha meggebedek, akkor se tud vonzódni hozzám senki? Miért várnak a férfiak sokszor többet (főleg külső terén), mint amit nyújtani tudnak?


2017. okt. 19. 21:01
1 2
 1/11 Heart of Darkness ***** válasza:
Ezek alap dolgok, más gond lesz itt ami miatt nem találsz pár.
2017. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne így nézd, ezen ne agyalj.


Keresgélj tovàbb épülj a tapasztalatokból, és fejleszgesd magad amiben tudod.és add örömmel azt amid van.


És vagy lesz valakid az életben vagy nem.

2017. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Tény, hogy csúnyácska vagyok, de emiatt se külső, se egzisztencia terén nincsenek nagy elvárásim."


Egy alapvetően hibás gondolatmenet. Ezek szerint a szép nőknek jogosan lehetnek nagy elvárásaik egzisztencia terén? Mégis miért? Pusztán azért, mert szépnek születtek?

2017. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ennyi infó alapján csak találgatni lehet:


- lehetséges, hogy nem jól állapítottad meg a "szinted"

- nincs gond a külsőddel, csak valamiért nem mutatod ki a vonzódásod és ezt a férfiak úgy veszik, hogy nem igazán akarod a kapcsolatot

- talán nagyobbak az elvárásaid, mint gondolod

- simán csak nem volt szerencséd eddig.

2017. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

a csúnyácska témát azért kifejthetnéd.

mert a legsúlyosabb faktoron ebben az elhízáson,vagy az ápolatlanságon azért változtathatnál az csak rajtad műlik és javulnának az esélyeid jelentősen.

2017. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miért lennék elhízott vagy ápolatlan? Akkor nem várnám el az alap igényességet. Sőt, csak alap igényességet várok el, pedig én azt nagyon magasan túlteljesítem.
2017. okt. 19. 21:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak barátkozz, és ott lesz a megfelelő időben valaki, aki sokkal több, mint aminek gondoltad. Messze túlmutat a közepes igényeiden. Azt, hogy te középszerűre vadászol, sehol ne említsd, még magadban se így gondolj a preferenciáidra! Igazából olyan ez, mint az, hogy milyen habitusú és érdeklődési körű gyereked lesz. Van rá befolyásod, de végül mindenki csak önmaga és kész. Az összefonódott sorsok idővel a helyükre kerülnek. Ebben már tényleg semmi felszínes csacskaság nem kap helyet.
2017. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt így láthatatlanban elég nehéz lenne megmondani, hogy mi is lehet a valódi oka amiért nem találsz magadnak párt. Mutasd magad és minden tulajdonságod elmondom. :D
2017. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ki mondta,hogy ápolatlan és kövér vagy?

azt írtam,hogy a csúnyaság súlyosabb fokozatai ezek.

de nem fogok bakópázni,pá.

2017. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha külsődről beszélsz, akkor írd le, hogy miért gondolod így. Hogy hány kiló, magasság, szemüveg vagy milyen a bőröd stb. Nagyon fontos, hány éves vagy? Erőlteted, vagy spontán vagy? Többet írj, vedd a fáradságot, neked fontos.
2017. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!