Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alig vannak elvárásaim, mégse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig vannak elvárásaim, mégse találok párt?

Figyelt kérdés

Tény, hogy csúnyácska vagyok, de emiatt se külső, se egzisztencia terén nincsenek nagy elvárásim. A "szintemen" keresgélek, ahogy itt mondani szokás. Alap igényesség, némi intelligencia és józan életmód, ami számít nekem.

Csak valaki törődjön velem és szeressen. Hamar meg tudom kedvelni azt, aki rendes velem, de általában ha komolyabbra fordulnának a dolgok, a férfiak visszakoznak a kinézetem miatt.

Ennyire fontos a külső, hogy ha meggebedek, akkor se tud vonzódni hozzám senki? Miért várnak a férfiak sokszor többet (főleg külső terén), mint amit nyújtani tudnak?


2017. okt. 19. 21:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Baj nem külsőddel van.

E férfiak úgy hiszik, külső miatt semmi sem lehet, így tudat alatt s tudatosan is távolságot tartanak.

Ha megakarnák ismerni egyéniséged s bele szeretni, meg tudnák tenni, csak gyakorlatlan kis pisis az emberi faj 99.99%a.

Sajnálni való egy faj.


Sok erőt.

2017. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!