Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác, aki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, aki az utcánkba lakik, de nem merek kezdeményezni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egy kis faluban élek, ahol az utcánkban lakik egy nálam 1 évvel idősebb fiú, aki nagyon tetszik. Nyáron a buszon elkezdett nagyon bámulni engem és azóta többször is láttam és akkor is nagyon bámult rám. Én úgy érzem tetszem neki. Szinte hetente látjuk egymást, de sosem köszön, sosem kezdeményez. Én túl gyáva vagyok ahhoz, hogy egy idegen fiúhoz csak úgy megérzésből odamenjek, mert úgy gondolom tetszem neki.

Gondolom, ha annyira érdekelném már nyitott volna felém és köszönt volna, vagy elkezdett volna beszélgetni velem.



2017. okt. 19. 23:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 Inkább szólítsa le az utszán. Hidd el nem jó ha ráír facebookon hogy "teccösz vazzö"
2017. okt. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11%

Neki full ugyanez van.


Mit veszítesz? Mitől félsz?

Menj oda és beszélj.

2017. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az a fiú ugyanúgy nem mer kezdeményezni. Egy vadidegen lányt, aki még csak nem is mosolyog, mint a vadalma, kevesen szólítanak meg.
2017. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem és belátom, hogy Ő is ugyan abban a helyzetben van, mint én. Sajnos én nem vagyok elég bátor ahhoz, hogy egy idegen fiúhoz odalépjek és leszólítsam. :(
2017. okt. 23. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!