Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim, akiknek az apja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, akiknek az apja megcsalta az édesanyjukat! Ti tudtok bízni a férfiakban?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 11:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

9.: pontosan így érzek, ahogy te is, azt hiszem, összefoglaltad tökéleteaen, mi van bennem. Szeretem a párom, nem tudom elképzelni, hogy ezt tenné velem, de folyamatosan bennem rezeg, mennyire meg volt mindenki lepődve, amikor apám elhagyta anyámat, hiszen minden annyira jónak tűnt közöttük. Ráadásul válás után szinte egyből gyerek is született az új nőtől, tehát már akkor terhes volt, amikor még apám anyukámmal volt...

Egyszerűen rettegek, hogy felépítek a párommal egy jövőt, neki "adom" az éveimet, az életemet és utána elhagy az izgalomért.

2017. okt. 20. 12:17
 12/21 anonim ***** válasza:

Igen. Bár náluk úgy volt, hogy a kapcsolatuk elején voltak viszonyai más nőkkel, azóta is együtt vannak.

Ettől függetlenül nem tartok a férfiaktól, de azt biztos nem tűrném el, amit az anyám elvisel(t).

2017. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Apám megcsalta anyámat, mi csak 1-ről tudunk. De, attól még képes vagyok bízni a férfiakban. Meggyőződésem, hogy nem mindegyik akkora se..fej, mint apám.
2017. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én átéltem, nő is vagyok, mégse értem, mitől lenne minden pasi szemét attól, hogy ő az volt...
2017. okt. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem tartozik szorosan ide, de a párod is neked adja az éveit. Ez alól nincs kivétel. Persze. Lehet készülni, de lehet azt diszkréten is, nem kell beledumálni a másikba, hogy amúgy aŕra spórolsz, hogy ott hagy a fenébe.

31/f

2017. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Igen.

Apám nem = minden létező férfi.

Mindenki végtelenül egyedi.

2017. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Sosem gondoltam h minden ffi ilyen (apam megcsalta anyamat), viszont azutan h engem is megcsalt a parom, kov paromnal sokat szorongtam amikor mondjuk bulizni ment egyedül es sokat kerestem uazokat a jeleket, amiket az elsonel tapasztaltam (de mivel tulsagosan megbiztam benne, nem vettem akkor jelnek). Valoban nehez bizni a masikban ha testközelböl mar megtapasztaltad, de apam vhogy egy korosztallyal feljebb van, mas kategoria.
2017. okt. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
De én nem vagyok benne biztos, hogy szemétségből lép félre valaki. Nem hiszem, hogy direkt a másik bántása lenne a cél. Egyszerűen csak túl sok lesz. Sok a robotolás, a felelősség, a milliónyi csipcsup probléma a nagyobb gondok mellett. A szerető mellett újra meg lehet élni a gondtalanságot, amikor nincs más, csak a Férfi és a Nő. Az meg bárkivel előfordulhat, hogy besokall. Én legalábbis ilyen sztorikat láttam a környezetemben. Példás, dolgos családapák bolondultak meg és fordultak ki önmagukból.
2017. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Apám az a fajta, aki még néhány osztálytársam felé is megjegyzéseket tett, nem tudja úgy elhagyni az üzletet, hogy be ne szóljon valamit ha fiatal vagy jól néz ki a pénztáros - az az igazi 'kiráz a hideg tőle' féle - vagy nem is tudom hogy írjam, úgyhogy mindig is nagyon messziről kerültem az ilyen félét és az ellenkező típusokból választottam, így teljes mértékben meg tudtam/tudok benne(bennük) bízni
2017. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tudok. Azért, mert fater egy kétlábonjáró gyökér...nem jelenti azt, hogy minden férfi az lenne. Bár a nagytöbbség az..amúgy...de hiszek a kivételekben.
2017. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!