Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi álomvilágban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi álomvilágban élő kisfiú ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Napi kb 10 vagy több kérdés szól az anyagi helyzetről, a külsőről, a kocsikról..stb., hogy akik nem ütik meg az anyagi világ felső mércéjét, annak már nem lehet kapcsolata.


De könyörgöm, emberek, hol éltek ti? Csak sulykoljátok a b...romságaitokat és egymás h..lyeségét erősítitek meg a vakvilágba, miközben ez csak egy téveszme.


És nektek mik az igényeitek? Kiknél próbálkoztok, milyen tulajdonságokat tartotok fontosnak?


Nem a nőket kell hibáztatni, azért, mert a lelkivilágotok sötét, mint az éjszaka, változni, meg lusták vagytok és csak az anyagias lányok után érdeklődtök.



2017. okt. 21. 14:47
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
80%

Hány szint van, melyik szintnek mik az ismérvei, melyik szinthez melyik klappol ? Aki ennyire skatulyáz, az tényleg mondhatna pár támpontot. ;)

31/f

2017. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
55%

Én hiába nem vagyok egy adonisz, akkor sem fogok szőrös, büdös, ápolatlan nőkkel ismerkedni.

Lehet, hogy ronda az arcom, de ezt belsővel, magabiztonsággal, fekete humorral és ápolt külsővel ellenzem. Összejöhettem volna már kövér (nem, nem szexin duci), buta, hibás fogsorú lánnyal, de kösz nem. Akkor inkább maradok szűz.

2017. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
89%

az a baj, hogy az idő múlásával változnak a trendek.

10 éve mikor még sehol nem volt az insta meg a fészbúk, más világ volt teljesen, hozzáteszem a csajok sem hordták így fent az orrukat.

most az ember fia felnéz egy ilyen oldalra, és ömlik rá a szenny, a sok felszínes megnyilvánulás, az önelégült exhibicionista csajok képgyűjteménye stb.

mind mind azt sugallják a "fogyasztóknak", hogy ha nő kell akkor bizony be kell lépned a gépezetbe, mert különben alul maradsz.

sajnos ez egy társadalom butító mechanizmus, aminek egyetlen egy célja van, márpedig az hogy költsd a pénzed, hogy legyen nőd.

nem kell messzire menni, bizonyos alsó körökben is elvárt hogy legyen ájfónod, mert ha nincs akkor gáz vagy, és kinéznek ebből a körből.

szóval az amit elkezdtek a nagy cégek, az a marketing úgy tűnik elérte a célját.

a férfiak és a nők is egyre inkább egy pénz központú mindenféle kiegészítőkkel megspékelt életet akarnak, hogy ne maradjanak le a "többiektől".

2017. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
55%
A nők mindig a saját szintjük felett keresgélnek. Ergo egy 10-es skálán 1-2-es külsejű férfival nem fog összejönni egy nő sem, még a hasonlóan rondák sem.
2017. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
78%
Ha egy kedves, szemüveges, átlagos lányka elutasít, nem biztos, hogy azért teszi, mert nem vagy gazdag vagy kigyúrt. Lehet, hogy csak nem jössz be neki mint ember. Attól, hogy mindketten kedvesek és átlagosak vagytok, nem törvényszerű, hogy érezni fog irántad valamit.
2017. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
68%

Ha ronda az arcod, próbálkozz ronda arcúaknál. Az már nem kell, mi?


Egyébként itt jegyzem meg, hogy ezért is érdemes barátkozni az emberekkel, úgy derül fény a tulajdonságaidra. Ha csak leszólítod a villamoson, nem biztos, hogy kíváncsi lesz rád. Semleges közegből (suli, nyári munka), amikor már megismertem az illetőt, hogy hogyan viselkedik az emberekkel (azaz nem nekem jópofizik de mindenki mással bunkó pl), nekem is nem egyszer tetszett már meg olyan srác, akiről nem gondoltam volna. A kedvessége, intelligenciája, udvariassága vett le a lábamról, nem az, hogy rögtön feleségül akart venni... Mint embert ismertük meg egymást, nem mint leendő partner-jelöltet. Szerintem ez fontos különbség.


22N

2017. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
86%

Tudtam, hogy ezután a luxusfeleséges műsor után érdekességek fognak születni. :"D

22/N

2017. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Akik itt szintekről beszéltek, határozzák már meg, hogy mit jelentenek ezek.

És mik szerint szinteztek?

És kik határozzák meg, hogy azokba a szintekbe kik tartoznak bele?


A szépség szubjektív. Lehet, hogy valakit a 10-es szintbe tesznek egyesek, de másnak csak a 6-os, vagy 5-ös. Na, akkor mi értelme is van a szintezésnek?

Semmi.


#10

"Miért alakult ki, hogy minden szabad nőre jónéhány társat kereső férfi jut? Kifejtem bővebben. Ha egy nő regisztrál egy társkeresőre, nulla információval, kép nélkül, néhány perc alatt letámadják. Kipróbáltam, én voltam ez a nő."

Mert a pasik a kezdeményezők, övék az első lépés. Ti vagytok a vadász, nem? Nektek kell udvarolni egy nőnek, nem? Na, ezért van az, hogy a nőkre több pasi ír és a nők eldöntik, hogy kik számukra, a megfelelő társ.

Mindenkinek vannak igényeik, ez tény. Senki nem fog minden jöttmenttel összejönni, mindenkinek van egy alap elvárása a másik felé.

2017. okt. 21. 15:47
 19/44 anonim ***** válasza:
91%
Azért jut egy nőre több férfi, mert a férfiak általában egyszerre vagy 10 nőre nyomulnak átlagosan. Ezért tűnik úgy, mintha ezerszer több férfi lenne.
2017. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
19%
Van alapja, nrm is kevés, ettől függetlenül nekrm tököm van, tehát nem sírok.
2017. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!