Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi álomvilágban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi álomvilágban élő kisfiú ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Napi kb 10 vagy több kérdés szól az anyagi helyzetről, a külsőről, a kocsikról..stb., hogy akik nem ütik meg az anyagi világ felső mércéjét, annak már nem lehet kapcsolata.


De könyörgöm, emberek, hol éltek ti? Csak sulykoljátok a b...romságaitokat és egymás h..lyeségét erősítitek meg a vakvilágba, miközben ez csak egy téveszme.


És nektek mik az igényeitek? Kiknél próbálkoztok, milyen tulajdonságokat tartotok fontosnak?


Nem a nőket kell hibáztatni, azért, mert a lelkivilágotok sötét, mint az éjszaka, változni, meg lusták vagytok és csak az anyagias lányok után érdeklődtök.



2017. okt. 21. 14:47
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
60%
10-es, beszélgettél ezekkel a pasikkal?
2017. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a legnagyobb baj az,hogy rengeteg lelkileg defektes ember szaladgál a világban,akik piedesztálra emelik Mucikát,mert hosszú a combja meg szőke,és Tom Tailort fúj magára,meg felvették irodára.Holott ugyanolyan büdöset sz...rik,mint más.Itt jön az,hogy ő válogatni fog,mert szinte mindenki rá nyáladzik,így megteheti.Míg egy másik nő fejét,akivel naponta ugyanazokon a poénokon röhögnek,de nagyobb a combja vagy a segge,pont le...rják.A nőknél ugyanez van.Felszínes világot élünk,ami a külsőségekről szól.Mindenkinek mindenből a legjobb kell,de sokan két kört nem futnak,hogy jobb alakjuk legyen,és nem tesznek azért sem,hogy vigyék valamire.Aki meg igyekszik,de mondjuk átlagosabb külsejű,azt elnyomják.Persze aki normális értékrendet vall,előbb-utóbb megtalálja a párját,ez igaz.Csak ehhez szerencse is kell.
2017. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
28%

Vicces a kérdés megfogalmazása. A kérdező kijelenti, hogy mások állítása nem igaz, mert az ő állítása az igaz, mert... Azt nem tudjuk meg, hogy miért igaz, de ha nem értünk vele egyet, akkor sötét a lelkivilágunk. Ez ám a mindent felülmúló kőkemény logika! :D

Mi lenne, ha esetleg elgondolkoznál azon, hogy miért gondolja ezt egyre több férfi ÉS nő? Mert már rengeteg nőtől is hallom azt, hogy meglepődnek a barátnőiken, hogy milyen felszínesek.

Régebben nem gondoltam arra, hogy a ennyire számítanának az anyagias és felszínes dolgok. Tényleg úgy álltam a dologhoz, hogy oké, pár csajnak számítanak és nem olyan lányokat keresek. Ez még általánosban működött is, középben is. Utána viszont? Nem.

Most, 25 éves srácként, ha nem hozok valami pluszt, akkor nem sok csajt érdeklek. Hiába vagyok jó fej, kedves, törődő, ez senkit sem érdekel, ha nem hozok mellé valami extrát. Mert ezt rengeteg srác feltudja mutatni. Persze, voltak lányok, akiknek bejöttem, évente jó pár. És tudod, hogy miért álltak le velem beszélgetni? Mert bejöttem nekik külsőre. Utána már a világ legnagyobb parasztja is lehettem volna, akkor is akartak.

Aztán meguntam az egészet és nekiálltam a külsőm fejleszteni. Pár új ruha, fél év edzés... Tádám, nem tudok úgy kimenni az utcára, hogy ne nézne meg pár lány. (Nekem ezzel amúgy semmi bajom, csak nem tudom őket komolyan venni.)

Azzal meg felesleges jönnöd, hogy az ilyen srácok csak az anyagias meg gyönyörű lányoknál próbálkoznak. Nálam jó pár olyan lány volt régebben, aki nagyon bejött, de a környezetem szerint egyáltalán nem voltak szépek. A plázacicákat sem szerettem, hanem azokat, akikkel komolyabb dolgokról is ellehetett beszélgetni. Néha nézz rá az ilyen lányokra is: Többségében ugyanúgy helyes meg menő srácot akarnak, ahogy a többi csaj.

A helyzet az, hogy a társkeresés egyszerű húspiac. Van, aki alkalmazkodik és van, aki ámítja magát. Kérdező, jó eséllyel a második kategóriába tartozol.

2017. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
17%

"A szépség szubjektív. Lehet, hogy valakit a 10-es szintbe tesznek egyesek, de másnak csak a 6-os, vagy 5-ös. Na, akkor mi értelme is van a szintezésnek?

Semmi. "

Hagyjuk már ezt. Ha egy nő vagy egy férfi 100-ból 99 ember szerint jól néz ki, akkor az jól néz ki. Biztos jó mantrázni, hogy a szépség relatív, de ha egy ronda ember a bolygón érő 7 milliárd emberből csak 100-nak jön be, akkor az illető nagyon megszívta, mert jó eséllyel nem a közelében él az a 100 ember. Persze, tök jó, relatív a szépség, de nem megy vele az illető semmire.


"Mert a pasik a kezdeményezők, övék az első lépés. Ti vagytok a vadász, nem? Nektek kell udvarolni egy nőnek, nem?"

Öhm... Neked meg a konyhában a helyed és nem szavazhatsz, ugye? El kéne dönteni, hogy egyenlőség van e vagy csak a többletjogok kellenek az egyenlőségből.

2017. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
58%

Jaja, jókérdés a nőiprofilosnak. Csak a levelek számát vagy a tartalmát is nézted? Vagy esetleg az illető férfiak adatlapjait? Hány volt 50éves fogatlan közmunkás?


Amúgy megkaptad a választ, egy férfi több nőnek ír, a nők pedig egy férfival ismerkednek egyszerre.



Na meg, egy 25 éves nőre 18tól 65ig hajtanak férfiak. Egy 25 éves nő pedig 23-35ig keres társat.


Kb ugyanannyian vannak nők, mint férfiak.

2017. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
50%
De 23-as, ez miért baj? Engem dagadt zsírdisznóként senki nem nézett meg, minél többet fogytam, annál többen néztek meg. Ez normális, mindenkinek a szép tetszik.
2017. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező tegyük fel, hogy ez egy társkereső és mi vagyunk a tagok. Ráírok egy "jöttmentre" azaz rád, te pedig felhúzod magad, hogy mit akar ez a "jöttment", azaz én. Ki a jöttment ? Akit nem ismerek. Ez hogy változhat ? Ha megismerjük egymást. Ne várd el magadtól, hogy automatikusan ismerj másokat :p.

31/f

2017. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
#26: Írtam, hogy részemről ezzel semmi baj, csak az illetőket én is a kinézetük miatt fogom használni, ahogy ők teszik velem. Nekem pl. volt több telt barátnőm is, mert olyan tudtak mondani és hozni a beszélgetésekben, amivel megfogtak.
2017. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

16

Próbálkoztam már nem szép arcú lányoknál is, ők pont emiatt jöttek be. A baráti társaságom hülyének nézett kb, de nekem az a lány tetszett, csak sajna kioffolt engem, mert közben rástartolt egy jobb pasi (akinek csak szexre kellett, de mindegy).

És kb 3 olyan alkalom volt, amikor nem a közvetlen környezetemből "néztem ki" valakit.

2017. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
34%
Plusz hozzátenném, hogy pár kivételtől eltekintve, minden női ismerősöm először olyan sráccal feküdt le, aki valami ideáljuk volt és csak dugni akart velük. Többségük később is maradt az ilyen jellegű kapcsolatoknál, miközben folyamatosan arról picsogtak, hogy egy megértő és rendes srácot akarnak. Az ilyen srácokat természetesen sorban lekoptatták. Most erre mit mondjon egy hapsi? :D
2017. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!