Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi álomvilágban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi álomvilágban élő kisfiú ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Napi kb 10 vagy több kérdés szól az anyagi helyzetről, a külsőről, a kocsikról..stb., hogy akik nem ütik meg az anyagi világ felső mércéjét, annak már nem lehet kapcsolata.


De könyörgöm, emberek, hol éltek ti? Csak sulykoljátok a b...romságaitokat és egymás h..lyeségét erősítitek meg a vakvilágba, miközben ez csak egy téveszme.


És nektek mik az igényeitek? Kiknél próbálkoztok, milyen tulajdonságokat tartotok fontosnak?


Nem a nőket kell hibáztatni, azért, mert a lelkivilágotok sötét, mint az éjszaka, változni, meg lusták vagytok és csak az anyagias lányok után érdeklődtök.



2017. okt. 21. 14:47
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
40%

Ennek az inverze is szépen megfigyelhető egyébként. Kinézel egy srácot (lehet átlagos és "alatti", én ilyeneknél próbálkoztam), beszélgettek, végre elmondod hogy amúgy tetszik, erre ő lekoptat és látod, hogy csorgatja a nyálát arra a nőre, akire mindenki a környezetedben. A nő meg persze sorban hajtja el őket, vagy teszi őket barátzónába. Erre mit mondjon egy olyan nő, aki nem teszi ki mindenét és nem ken vakolatot a fejére? :D


Ez sajnos ilyen, és bele kell törődni, mert mások gondolkodását ilyen nagy rétegben nem változtathatjuk meg. A felé kell közelíteni, akivel úgy gondoljuk, érdemes. Ha nem jön össze, keresni tovább.

2017. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
54%
#31: Lehet és rengetegszer hallottam már ezt a sztorit... De amikor megmutatták ezek a lányok az átlagos vagy átlag alatti srácot, akkor kiderült, hogy mindig egy tök helyes valakiről van szó. Durván sokszor hallottam ilyen sztorit. :D
2017. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
52%
Lehet más férfi és női szemmel az átlagos. Itt is sokan a palvinbarbit tartják az átlagos nőnek. :D Nem kell nekem semmit elhinned, egy random ismeretlen vagyok az internetről, akinek olyanok jöttek be, akikre az egész évfolyam gúnyneveket akasztott a külseje miatt.
2017. okt. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

#23

Nagyon sok ember túloz. Pl. sokan mondják, hogy milyen sz..ra az élet. És csak azért mondják, hogy megerősítést várjanak a többiektől, hogy beigazolódjon állításuk, hogy tényleg mennyire sz..r az élet. De csak nekik az, mert egyébként nem az.

Ha itt kb mindig az a 20 ember állítja, hogy mennyire fontosak az anyagiak, akkor azt a sok tudatlan újonc, aki új itt, el is hiszi, és azt fogja szajkózni, hogy igen, rengeteg pénz kell, hogy párkapcsolatod legyen, 100 kg izom nélkül nem is vagy férfi, autó nélkül pedig egyszerűen lehetetlen csajozni.

Az ember képes megválogatni baráti körét.

"A hozzád legközelebb álló 5 ember átlaga vagy." Brian Tracy


Attól, hogy egyre anyagiasabb világban élünk, mert az embereknek k..rva nagyok az igényeik, még ha bele döglenek is, akkor is kell IPhone, drága kocsi, drága ruhák..stb., hogy a külvilágnak mutassák, hogy ők a valakik, azonban, ők a világ legszegényebbjei lelkiekben és a legmagányosabbak is.


"Mert bejöttem nekik külsőre. Utána már a világ legnagyobb parasztja is lehettem volna, akkor is akartak."

Ez azért elég beszédes. Hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.

Nyilván azért jöttél velük össze, mert te se voltál jobb tőlük.


"Van, aki alkalmazkodik és van, aki ámítja magát. Kérdező, jó eséllyel a második kategóriába tartozol."

Tévedsz. És ezt miből is gondolod? Csak mert nem vagyok birka, mint a sok többi agymosott? Mégis van egy 4 és fél éves boldog harmonikus párkapcsolatom egy olyan sráccal, aki se nem gazdag, nincs is saját lakása, nincs autója és a tescoban árufeltöltő.


Aki pedig csak a külső fejlesztésére helyezi a hangsúlyt, az lelkiekben iszonyatosan szegény, és elmaradott. Az az se tudja, hogy mi az önzetlen szeretet, a lelki béke és szeretni saját magunkat.



#27

1. nem húzom fel magam

2. eldöntöm, hogy külsőre szimpatikus-e az illető, vagy nem

3. ha nem, akkor megírom neki udvariasan, hogy bocs nem

4. ha szimpatikus, akkor elkezdek vele levelezni

2017. okt. 21. 16:36
 35/44 kén_ ***** válasza:
81%

Szerintem ezt a jelenséget eme oldalon nagyjából ugyanaz a 10-20 ember súlykolja mind magába, mind másba. Könnyebb mást - a világot, nőket, társadalmat, a csúnya kapitalizmust, Jocót a negyedikről -hibáztatni, mint azt mondani, hogy talán velem van a baj, és átkéne gondolnom jó pár dolgot magammal meg a világgal kapcsolatban.


Mindig is voltak nők, akik golddiggerek voltak, és mindig is voltak szemét pasik. Ezekből általánosítani felesleges. Lassan már ott tartunk, hogy azt is lekrvázzák, akinek fontos az anyagi biztonság, pedig azért jóesetben egy párkapcsolaton belül ketten tesznek. Vannak nők, akik szeretik a törtető pasikat, ezt is nehezen emésztik meg ezek a szerencsétlenek. Lehet otthon tespedni, meg semmit nem csinálni azért, hogy az ember egyről a kettőre lépjen, de ennek meg is lesz a következménye. A "normális lányok" - így nevezik azokat, akik után sírnak általában - se azt várják el általában, hogy egy Ferrarival álljon a pasi a ház elé, hanem azt, hogy megtudjon állni a lábán, és ambiciózus legyen. Nincs annál lehangolóbb, mikor valaki nem kezd semmit az életével, és ezekután még másokat becsmérel, meg rájuk hárítja a saját életképtelen mivoltát.


tldr: Szerintem kérdező ne foglalkozz ezen emberekkel. Csak lehúznak. Nem változtatnak, míg nem kapnak elég büdös nagy pofont az élettől.

2017. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
35 köszi szépen, már kaptam: az arcom...
2017. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

#33: Szerintem is más az átlagos női és férfi szemmel. Ezen az oldalon néhány srác írja csak, hogy palvinbarbi a minimum elvárás, de már több hozzászólótól is láttam, hogy itt egy csomó férfi ezt akarja. Pedig, amikor egy tök átlagos csaj felrak egy képet, hogy fogyna vagy hasonló, özönlenek a privátok és a hozzászólások, hogy álomnő.

Én elhiszem, amit mondasz, mindenkinek elhiszek itt mindent! :D


#34: Szerintem is sz*r az élet, mert igazságtalan és random. Ettől függetlenül nem zuhanok magamba, hanem dolgozom azért, hogy nekem jobb legyen.

Szerinted miért állítja annyi ember azt, hogy fontosak az anyagiak és a külső megjelenés? Szerinted, ha nem ezért, akkor miért sikertelenebbek, mint a pénzes vagy helyes ismerőseik? Lehet mantrázni, hogy nem számít és mondhatod nekik a világ végéig, de ha a környezetükben ezt látják, akkor miért higgyenek neked és miért ne higgyenek a saját szemüknek?

Az ember képes megválogatni a baráti körét? Valóban. A lehetőségeihez mérten. Pl. vidéken sokkal nehezebb hasonló közegeket találni, mint Budapesten. Vidéki vagyok, de olykor járok Pestre barátokhoz, bulizni és mérföldekkel nyitottabb társaságot találok. Aki pedig zárkózott, az szinte alig tud barátot találni, ahogy egyre idősödik.

""A hozzád legközelebb álló 5 ember átlaga vagy." Brian Tracy "

Bírom az emberkét, vannak nagyon jó gondolatai. Kár, hogy átesett a ló túloldalára és átment bullshitgenerátorba.

"Attól, hogy egyre anyagiasabb világban élünk, mert az embereknek k..rva nagyok az igényeik, még ha bele döglenek is, akkor is kell IPhone, drága kocsi, drága ruhák..stb., hogy a külvilágnak mutassák, hogy ők a valakik, azonban, ők a világ legszegényebbjei lelkiekben és a legmagányosabbak is."

Ez önámítás. Nem lesz valaki attól magányosabb, hogy felszínes. Egy felszínes ember igényeit tökéletesen kielégítik azok a dolgok, amiket akar.

"Ez azért elég beszédes. Hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.

Nyilván azért jöttél velük össze, mert te se voltál jobb tőlük. "

Nyilván... mert... Miért is nyilván? Egy szóval sem írtam, hogy összejöttem velük. Azt írtam, hogy akartak. Nem bírnék komoly kapcsolatban lenni olyan nővel, akinek nincs tartása, mert nem tudnám tisztelni. Az ilyen lányokkal maximum szex volt.

És nem, a hasonló sem feltétlenül vonzza a hasonlót. Ha így lenne, akkor a nők több, mint a fele hasonló kaliberű lenne, mint Brad Pitt, mégsem azok...

"Tévedsz. És ezt miből is gondolod? Csak mert nem vagyok birka, mint a sok többi agymosott? Mégis van egy 4 és fél éves boldog harmonikus párkapcsolatom egy olyan sráccal, aki se nem gazdag, nincs is saját lakása, nincs autója és a tescoban árufeltöltő. "

Lelki szemeim előtt látom, hogy a srác még jól sem néz ki.

"Aki pedig csak a külső fejlesztésére helyezi a hangsúlyt, az lelkiekben iszonyatosan szegény, és elmaradott. Az az se tudja, hogy mi az önzetlen szeretet, a lelki béke és szeretni saját magunkat. "

Így van és az ilyen ember nem is akarja tudni. Mégis boldog tud lenni. Magukat viszont ők is tudják szeretni és a lelki békét is megtalálhatják. Attól, hogy mondasz pár dolgot, amiért szerinted a felszínes embereknél magasztosabb vagy, még nem leszel feltétlenül az.

Én pl. rengeteg hangsúlyt fektettem a belső fejlesztésére. 10 év alatt 1 embert érdekelt igazán. Akkor miről beszélünk? :D Pl. az az egy nő kért csak képet a könyvespolcomról, senki más. Egy bizonyos testrészemről többen kértek képet.

2017. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

"Lelki szemeim előtt látom, hogy a srác még jól sem néz ki. "


Álmodozz csak, és élj a saját magad által kitalált negatív irigy felszínes világodban. Számomra nagyon helyes pasi. Régebben 3 évig kondizott, ma már "csak" jógázik és fut. Nagyon fontos számára az egészséges mozgásban gazdag életmód, nem dohányzik, nem iszik alkoholt. Sportos vékony alkata van. Fontos számára az önismeret, belső béke, ezotéria, sokat olvas..stb.

Szóval, ebből a kiemelt mondatodból is csak az irigység süt, mert én boldog kapcsolatban élek, te pedig nem.

2017. okt. 21. 18:24
 39/44 anonim ***** válasza:

Nem ítéltelek el, hogy 2 accról tolod és szítod az indulatokat, szerintem elég vicces ahogy próbálkozol.

Balázskát sem szidom ezért, sőt nevetek rajta, de gondolom te is egy bérkérdező vagy az oldal fenntartása érdekében, ezért hasznos az ármánykodásod, annak ellenére, hogy elég lapos karakter vagy!


Közben ítélkezel más kérdést kiírok és fórumozok felett, amiről pedig te magad is írtad "Az már a te szegénységi bizonyítványod, hogy ítélkezel mások felett." :)


Egyébként ma 1 db általad említett kérdést olvastam, de ez a 9-edik ezen rugózó és férfiszidó kérdés, csak nem magadra ismertél a srác kérdésekor?

2017. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Miért ki fog sírni?


Majd azt a kisfiút egy alfa szépen vagy leépití vagy lecsapja aztàn mehet haza sírni meg hisztizni.

2017. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!