Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy akinek nagyok az igényeik, az "álomvilágban él", akinek valamivel kisebbek, az meg már "igénytelen"?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ miben nagyok az igények :). Nálam pl nagy igény van szeretetre, tiszteletre, megbecsülésre, hűségre. Ami a vagyont, stb illeti, ezek nem igen érdekelnek. Szóval lehet álomvilágban élek de ez az én életem, ők éljék a sajátjukat.
2015. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy eltérő a véleményt nyilvánítók szemszöge.


Bizonyos nézőpontból a kevés is soknak tűnik, más nézőpontból nézve viszont semmi sem elég.

2015. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudod, ha van rajtad sapka, az a baj, ha nincs, az a baj.
2015. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak álomvilágba illő igények, meg van az igénytelenségbe illőek.


bizonyos szintig ugyanaz, a határt meg az egyén befolyásolja. mit szokott meg mialatt felnőtt, hogy nevelték, milyen életet tud magának biztostani, milyen lehetőségei vannak.

2015. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is kérdeztem már, amikor a nők kifogásolták a pasik gondolkodásmódját a női külsővel kapcsolatosan. Aki sokat kér, az felszínes, aki keveset, az meg igénytelen.

Ez ilyen van sapka-nincs sapka, kimondottan arra jó hogy kötekedni lehessen egy jót.

2015. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az emberek igénytelenek.

Szerintem például mindenkinek szíve joga olyan kritériumokat támasztani, amilyeneket csak akar. Jól is néznénk ki, ha mások szabnák meg, hogy milyen embert választhatunk magunk mellé!

2015. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!