Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti gondolkodnátok-e komolyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti gondolkodnátok-e komolyban olyan lánnyal, aki első alkalommal lefeküdt veletek, sőt ő kezdeményezett?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 13:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Úgy elgondolkodott, hogy feleségül vett és gyerekeink lettek.
2016. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is annyira elgondolkodott a párom, hogy most épp a közös lakásunk falának a színét találgatjuk :D.
2016. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak majdnem, egyeb akadalyok voltak, de azota is egyutt vagyunk tobb mint egy eve es komolyan gondoljuk azota is.
2016. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Ismerd meg jobban, ne ez legyen a döntő szempont! Ha illik hozzád, azonos az érdeklődésetek, és boldog vagy vele, akkor lehet komoly kapcsolat, ha nem, akkor nem.
2016. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Nincs összefüggés.
2016. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
Elsőre... Hát nem nagyon. Bár ha valóban érdekli mit gondolok és szán rá időt, hogy megsimerjen akkor tudni fogja, miért nem akarnék az első héten lefeküdni senkivel... Nekem ez túl gyors lenne.
2016. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Van aki elítéli, ha egy lány könnyen adja magát, de mitől jobb ha ennek tudatában kéreti magát, holott egyébként nem így gondolja? Az máris hazugság lenne.

Van akinek akkor értékes, ha "megdolgozott" érte, de lehet, hogy így is meg kell, mert attól, hogy volt már szex még nem tutira a tiéd.

Viszont valószínűleg szereti a szexet, ami gondolom nem hátrány, elég lényeges eleme egy kapcsolatnak. Szóval csak ez alapján dönteni nem igazán érdemes, előre beskatulyázni és ott is tartani bármilyen későbbi tapasztalat ellenére hiba is lehet.

2016. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

#7


De nem feltétlenül elítéli a lányt az aki első héten nem akar még semmi ilyesmit. Persze ezt el lehet magyarázni, hogy "Számomra ez túl gyors. Nem ismerjük még egymást még eléggé, hogy lefeküdjünk egymással..."


Kár, hogy sok nőnél ez instant olyan reakciót hoz, hogy letöketlenezi a fickót, vagy azt hiszi, hogy "már nem is akar semmit"... ("Mert a férfiak mindig szexet akarnk lehetőleg gyorsan és pootyán" - kár, hogy ez áltlánosítás)

2016. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Ha valakinek gyors az első alkalmi szex, akkor a kezdeményezést le tudja állítani, nőként mindenféle csodaszerek használata nélkül alapvetően elég nehéz nemi erőszakot lefolytatni.


Én kezdeményeztem az első alkalommal, a vőlegényemnél is és néhány korábbi kapcsolatomnál is. Volt, aki azt mondta, hogy neki ez gyors- nem vettem magamra, ha normálisan mondod, és egyébként a viselkedésed egyértelmű, akkor sem töketlennek, sem érdektelennek nem foglak tartani emiatt. A vőlegényemmel speciel csak szexnek indult a kapcsolat, szóval nála nem volt probléma, hogy egyből rámásztam, hogy aztán meg mi lett, az szerintem ettől függetlenül történt.


Azok meg, akik inkább hódítani akarnak és azt szeretnék, hogy kéresse magát a lány, azok esetében én kifejezetten örülök neki, ha nem akadunk össze, mert nyilvánvalóan nem ugyanazt keressük egy kapcsolatban, mint amit a másik nyújtani tud, így nincs értelme gondolkodnia azon, hogy most ezek után akar-e tőlem valamit vagy sem.

2016. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%

#9


Az sem igaz feltétlenül, hogy aki nem szeretne az első héten az "kéretést" szeretne. Van a kettő mellett egy harmadik út is... Legalábbis remélem.

2016. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!