Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik hirtelen így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik hirtelen így?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel elkezdtem írogatni, de barátja van. Mondta, h csak barátok lehetünk, mert ő nem képes irántam érezni. Én viszont igen. Tetszik a stílusa, a személyisége, MINDEN. Úgy érzem, h ő az a lány, aki a legjobban passzolna hozzám. Próbáltam vele éreztetni, h többet érzek iránta, de mindig leállított. Az utóbbi 2 napban meg már szinte nem is írunk. Ha küldök neki valamit, akkor csak egy szmájlival válaszol, vagy valami mást küld rá, amire nem lehet mit írni. Még nem kérdeztem rá, h mi a baj, de mintha szándékosan ignorálna. Rákérdezzek, h mi a gond?
2017. okt. 24. 10:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Ezt egészen egyszerűen meg lehet válaszolni:


Azért, mert ZAKLATOD, b+.

Kopj le róla.

2017. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
nem teljesen egyertelmu?:D te nyomultal ra, o szolt, te valszeg meg mindig nem alltal le teljesen. ha meg beszelne veled normalisan, remenykednel, vagy o lenne aztan a hulye ribizli, h miert huzta az agyad. nem kellesz neki, ennyi.
2017. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Azért viselkedik így, mert tudja, hogy te többet akarsz. Neki viszont kapcsolata van és nem fog miattad szakítani.
2017. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Érzi, hogy többet akarsz tőle, viszont téged nem tesz bele tévhitekbe, szerintem korrekt, elmondta, hogy nem akar semmit, és úgynéz ki, hogy komolyan gondolja.
2017. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen, h 1 napig nem írtunk, vagy valami, de utána újra. Igaz én kerestem fel, de akkor mondtam neki, h nehéz 1 napot is úgy kibírnom, h ne tudjam mi van vele.
2017. okt. 24. 10:19
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

mert nem teljesen bunko, de en mar tuti siman ignoralnalak az o helyeben.


hagy beken, nem erdekled, nem akar toled semmit, valszeg csak kellemetlenseg vagy neki.

2017. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A legrosszabb ***** válasza:
73%
Foglalt nőre nem mászunk. Alapszabály.
2017. okt. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Előbb írtam neki, h mi a problémája, h miért viselkedik velem ilyen ignoráló módon, erre letámadt, h én mi jogon vonom őt kérdőre és, h mit képzelek, h ő a Máltai Szeretetszolgálat, h engem pátyolgasson? H neki ott a párja, akit szeret, a családja és a munkája is ami nem csak abból áll, h bemegy és aztán hazamegy.... Na, ez szép kis viselkedés mondhatom....
2017. okt. 24. 10:25
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem -.-
2017. okt. 24. 10:30
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a viselkedést te harcoltad ki magadnak. A lány végig korrekt volt, elmondta, hogy van barátja, akit szeret, veled pedig maximum barátság jöhet szóba. Ennek ellenére te nyomultál rá és nem akartad észrevenni, hogy abszolút nem vevő rád. Legközelebb légy okosabb és a szingli lányok között keresgélj.
2017. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!