Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Majdnem visszautasított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem visszautasított mégsem kerül? Miért?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy ideje kavarok, de mivel az exem még a képben van, abból a szempontból, hogy ők ilyen laza haverok és emiatt nem akarta felvállalni nyíltan, hiszen egyikünk se tudta, hogy ez mi. Nem is gondoltuk komolyan először. Mindig ő keresett engem, ő hívott el helyekre, de nem randiztunk, csak elkísértem ide-oda (kollégisták vagyunk, tehát így boltba meg ide-oda).


Azonban egyszer kiderítette exem ezt a dolgot és a tudtunkra adta, hogy nem tetszik ez neki, és rám nem haragszik, de a haverságnak a srác oldaláról vége.

Ezt szerintem eléggé felvette a srác, mert azóta alig keres. Nagyon ritkán hív el ide-oda...

De ez idő alatt rájöttem, hogy nekem fontos ez a dolog. És nem tudom csak annyiban hagyni. Úgyhogy egyik este egy buli alkalmával elmondtam neki mit érzek és kértem, hogy mondjon valamit erre. Legalább azt, hogy akkor fejezzük be, mert látom, hogy nem keres már. De igazából annyit mondott, hogy ő ezt képtelen megtenni és ne kérjek tőle ilyeneket. Akkor mondom nem akarsz elutasítani? Nem!

Akkor mit szeretnél? Nem tudom ! Elmondtam neki, hogy kedvelem, erre csak csodálkozott és mosolygott, de hozzá vágta, hogy csak ki akarom használni...Mondtam neki, hogy csak szeretném tudni, hogy neki ez mit jelent? Nem tudja! Akkor kértem még egyszer, hogy mondja, hogy legyen vége, mert max 3 napig szarul leszek, de nem tudom lógva hagyni ezt a dolgot és utána túl teszem magam rajta.

Nem tudja!


Másnap nem beszéltünk, de aztán volt egy buli, ahol írt, hogy merre vagyok, mert látni akar. Sajnos nem vettem észre úgyhogy később írta, hogy hazament, mert nem talált. Nem tudom, mi történt volna, ha találkozunk.


Majd 2 napra rá Kellemes Pihenést! kívánt csak úgy a semmiből este, pedig nem is beszéltünk aznap, mert külföldre utaztam pár napra. Azóta nem beszéltünk.


Nem tudom mit csináljak... Úgy érzem, hogy mivel nem keres annyit, sőt azóta egyáltalán, hogy neki ez ennyi. De tudom, hogy úgyis keresni fog majd jövőhéten, de nem tudom miért? Valaki akitől nem akarok semmit nem keresem nem? Vagy legalább megmondom a szemébe főleg ha elém áll a kérdéssel, hogy nem akarja folytatni.


19/L

21/F



2017. okt. 24. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az érzelmileg felnőtt emberek kategóriája.
2017. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ha te annak érzed magad, akkor segíthetnél azon, akinek még esetleg egy kis támogatás kéne ;)
2017. okt. 24. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Hagyd a csudába!

Nem meri kimondani, hogy nem, azt még kevésbé, hogy igen.

Nekem nem a haverom hanem az apám szólt, nem is finoman, hogy nem nézi jó szemmel a kapcsolatomat.

Én meg elköltöztek otthonról és nemsokára feleségül vettem a lányt.

Igaz, akkor már 22éves voltam!,🙄

2021. márc. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!