Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? Ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? Ez már nem fog soha változni?

Figyelt kérdés
Szeretném ha segítenétek! 23 vagyok, fiú. Azt mondják rám, nem vagyok csúnya, hanem jóképűnek meg helyesnek tartanak. Szóval, sajnos még nem adatott meg nekem az, hogy hosszú távon párkapcsolatom legyen. Bevallom, igen béna vagyok ilyen téren, hogyan is kelljen egy lánnyal elkezdeni ismerkedni, kapcsolatot kialakítani. Eddig csak odáig jutottam el, hogy egy éjszaka és tovább nem. Sajnos nem tudok velük beszélgetni ( egy éjszakásnál ment valahogyan egy pár éve) nem tudom elérni azt, hogy kérdezzen ő is vagy beszéljen, hogy ne érezzem magam kellemetlenül pl egy személyes találkozásnál, ha nem tartanak csúnyának akkor nem értem miért nem sikerül. Nagyon sok olyan volt már, hogy neten keresztül se kérdeztek vissza meg semmi érdeklődés és semmi. Ha egy olyan szituba találom magam, hogy ketten maradok valami lánnyal VÉLETLENÜL,teljes blokk és csak magamét mondom és nevetek rajta halkan ami elég hülyén jöhet le a másiknak. Azt érzem, hogy nem akarnak így elfogadni engem, hogy nem vagyok egy nagydumás meg humorherold csak egy átlagos a többi közül. Tudom sokaknak már csak a pénz és a kocsi számít.Van jogsim, kocsim mégse sehol egy nő. Szóval szeretném, ha mondanátok valami tanácsot, hogy merjek kezdeményezni, merjek próbálkozni és hátha egyszer összeakadok olyannal aki esetleg elfogad olyannak amilyen vagyok.
2017. okt. 26. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, Miujsag? Erre csak érkezik válasz

Szép a szemed! Dicsérd őt (de ne vidd túlzásba)

A vihogast pedig felejtsd el! (Full komoly se legyél)

Mosolyogj!

Öltözz divatosan! (Ezt sem kell túlzásba vinni)

Használj jó parfümöt! (Ebből se túl sokat, csak hogyha beszélgettek érezze) (pl én imádom ezt)

Azért írtam le ezeket is mert ezek is számítanak h tudj beszélgetni valakivel, és bejöjj valakinek!

Ha megtetszik egy lány akkor mosolyogj rá, szólítsd meg ! (De csak szepen, nem kell regényeket mondani.) hívd el randira (pl vacsorázni egy kellemes étterembe ) beszélgess vele (kérdezz felőle : mi a hobbija, mit tanul(t), van-e tesoja , stb. ) (de a kérdezest se vidd túlzásba, nehogy átmenjen faggatasba). Bókolj neki! Mikor már úgy érzed nyerő vagy nála fogd meg a kezet!

Ne izgulj mert azt egy nő megérzi!!!!! Légy nyugodt, ne félj ! Nincs mitől!

2017. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaa és randira vihetsz neki egy szál rózsát (azt a lányok általában szeretik!
2017. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :) Ezt viszont elfelejtettem leírni. Az is elég sokszor előfordul hogy meglátja egy lány hogy megnézem pl a jobbik kategóriából. egyből mintha levegőnek nézne, felvesz egy ilyen flegma , takarodj stílust. ezt sem értem miért ha nem sokan mondják azt hogy de ronda vagy.
2017. okt. 26. 00:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont olyan vagy, mint párom... :D Az ismerkedés elején majdnem elküldtem melegebb éghajlatra, mert olyan szinten analfabéta csajozásban, hogy az elképzelhetetlen. Közben párkapcsolatban jobb, mint amit én naiv kislányként régen elképzeltem. Hatalmas szerencsém volt vele. Ha te is hasonló vagy jellemre, akkor valaki nagyon boldog lesz veled :)

Szívesen beszélgetek erről privátban is, ha gondolod. Tanácsként így elsőre annyit tudnék mondani, hogy próbálj "nagy dumás" lányokkal ismerkedni. Nem a beképzelt rétegre gondolok, hanem olyanokra, akik kommunikatívak, van valami hobbijuk (ehhez nem árt, ha neked is van, esetleg hasonló, mint neki), kérdezd róla, érdeklődj. Mesélj magadról is, de ne zúdíts rá mindent egyből, csak hogy tudjon mit kérdezni ő is. Próbálj kis jelekre figyelni, ehhez nem árt egy kis emberismeret. Például, ha sportos alkata van, akkor valószínűleg edz, erről kérdezheted, és biztos szívesen mesél róla. Ha kreatívabbnak tűnik, akkor rajz, zene, diy dolgok. Ez mondjuk kicsit unalmasabb a férfiak számára, de legalább beszél :D Ha egyetemista, akkor a tanulmányai, ha dolgozik, akkor a munkája...stb.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha van valami kérdésed, szívesen válaszolok :)

2017. okt. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!