Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért probléma, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma, ha valaki "munkás"?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


#13-as válasz. Mintha ez valami szenzáció lenne. Az én párom is gyárban dolgozik, ahol munkásruha és munkásbakancs kell és eszembe se jutott soha, hogy ez gáz lenne.

Ráadásul így is lehet nettó 300 körül/felett keresni, szóval tényleg nem értem ezt a választ.


2017. okt. 17. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem probléma, de a trend meg a divat erre a területre is beférkőzött: olyan "trendi" dolog azzal felvágni egy nőnek, hogy a párja MÁNÁGER meg IZGAZGATÓ...
2017. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

A válaszoló épp ellenpéldaként hozta fel az ottani kérdésre reagálva. Tehát nem számít a ruha.....


Sajnálom, h nem értetted, de remélem most már minden rendben :)

(nem, nem én vagyok az ottani 13-as. Télleg nem...)

2017. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Mert általában nem az intelligens emberek dolgoznak ott. A vezetők között nyilván van kivétel, de a betanított munkások általában hülyék.
2017. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értettem. Csak azt nem, hogy a válaszoló szerint ez miért szenzáció. Nem normális szerinte, hogy egy átlagos csinos lány egy munkásruhással mutatkozik az utcán, vagy mi?
2017. okt. 17. 16:21
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy betanított munkás és egy CNC-s között elég nagy különbség lehet. Mindkettőnek kell a munkásruha.
2017. okt. 17. 16:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Még egy főnök is lehet hülye már nem azért, meg egy diplomás akárki is xD
2017. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Még egy főnök is lehet hülye már nem azért, meg egy diplomás akárki is
2017. okt. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%

5# Gondolom, de történetesen van betanított munkás ismerősöm, aki múltkor azt ecsetelte, hogy szerinte a CNC-programozás is gyerekjáték (soha nem csinálta, max látta, hogy más csinálja), nem érti, miért kell hozzá papír, vagy úgy egyáltalán miért kell BÁRMIHEZ papír, mikor a tudás számít. (Természetesen valós tudása nincsen semmihez, csak mint említettem, 1-2x látta a folyamatot és ház "nem tűnt nehéznek egyáltalán".) Nekem fogalmam sincs a CNC-programozásról, de feltételezem nem véletlenül nem haveri alapon adják a pozíciót, hanem tudásra kapják a papírt, majd a munkát.

És az ilyen munkások nagy része ugyanez a kategória, hőbörögnek, hogy miért nem jut nekik jobb munka, miért kell papír mindenhová, a diploma (meg akármilyen papír) csak WC papír, a valós tudást kéne nézni (ja, kár, hogy az sincs) nem a papírt, stb stb "mindenkihülyecsakénnem".

2017. okt. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8#

Ugyanez érvényes egy autószerelő, villanyszerelő, vagy bármilyen más szakmunka esetében is. Lehet, hogy ott sem véletlen, hogy kell "a papír".

A betanított munka is sok esetben csak addig könnyű, amíg ki nem próbálod.

2017. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kérdés, amit belinkeltél...

"-szép és csinos (ez egy alap dolog kellene lennie egy nőnél)

...

-30 éven aluli (igen, egy nőnek már 30 év és afölött már sok, akkor már elkezdenek megjelenni a ráncai meg minden, ami egy cseppet sem vonzó, egy férfinál lehet vonzó a ránc és az őszülő haj, rengeteg nő bukik rá)"


Elnézést kérek, dögöljek meg 30 fölött?? Ha nem klasszikusan szép az arcom, alapból minek élek??

2017. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!