Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti lefeküdnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti lefeküdnétek Kelemen Annával, ha megtehetnétek?

Figyelt kérdés
Nekem alapvetően a gyomrom felfordul attól a nőtől(?), de múltkor láttam hogy a rosszlányokon hírdeti magát,és elgondolkodtam.. mert mégiscsak egy "celeb", tehát nagy skalp lenne (nem mintha gyűjteném őket,vagy érdekelne),másrészt meg pubertás tiniként volt idő amikor bejött (most már persze felnőttem, megváltozott az értékrendem és az ízlésem is).. szóval nem tudom, lehet ki kellene használni egy ilyen lehetőséget :) Árat nem ír egyébként, de biztos valami horror óradíja van.. (ja,amúgy sosem fizettem még szexért,és máskülönben nem is érdekelne,ha nem egy hírességről lenne szó, akit elvileg bárki megkaphat)
2017. okt. 28. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

Már közel van a negyvenhez, meg már ki tudja, hányan jártak benne...


De a fene vinné el: azért abban az időszakban, amikor anno a Playboy futtatta, szerintem brutálisan jó nő volt. Azt a Kelemen Annát, mint a lopott biciklit. A mait bottal se...

2017. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Annyira lecsúszott, hogy már ott hirdeti magát? Szánalmas. Még vársz néhány évet, és már ő fog neked fizetni.
2017. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
talán le :D
2017. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Most erre mit lehet mondani, ha akarod csináld, ha nem akkor ne. Számomra nagyon visszataszító minden, amit képvisel.

Amúgy ez nem skalp, mert fizetsz érte. Úgy értem, pénzért eddig is megkaphattad volna. Az mondjuk vicces, hogy eddig süllyedt.

2017. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Heart of Darkness ***** válasza:
76%

Nem. Ennek van több oka is.


1. Sose tetszettek az olyan típusú nők, mint amilyen Kelemen Anna.

2. Képtelen lennék mindenfajta érzelmek nélkül intim "kapcsolatot" teremteni.

2017. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen,én is a playboyos időszakára gondoltam :) Abban is igazat adok hogy már közel a 40hez,eléggé lecsúszhatott,ha egy ilyen oldalon hírdeti magát bárkinek.. el is ment a kedvem,köszi :D
2017. okt. 28. 21:32
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért ezeken a képeken nagyon ott van, bár a másik lány még így is lekörözi szerintem:


[link]


Mára már beállt azon celebnők sorába, akik már csak árnyékai egykori önmaguknak: Zimány Linda, Voksán Virág, Bódi Sylvi és társaik...

2017. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A legrosszabb ***** válasza:
95%
Régebben még valóban kinézett valahogy, mostanság viszont inkább a hányinger kerülgetne tőle. Ennek kapcsán láttátok Aletta Ocean fiatalkori képeit? Egy iszonyat vonzó, gyönyörű arcú, tökéletes cicikkel rendelkező lány volt, mielőtt szike alá feküdt. Most meg hogy néz már ki? Hányás az a lotyó is. A sok buta nő meg követi őket, mert magabiztosabbnak érzik magukat 25 deka szájimplantátummal, meg 6 kiló szilikonnal a csöcsükben.
2017. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
gyeh, köszönöm nem.
2017. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki az, de nem.
2017. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!