Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti lefeküdnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti lefeküdnétek Kelemen Annával, ha megtehetnétek?

Figyelt kérdés
Nekem alapvetően a gyomrom felfordul attól a nőtől(?), de múltkor láttam hogy a rosszlányokon hírdeti magát,és elgondolkodtam.. mert mégiscsak egy "celeb", tehát nagy skalp lenne (nem mintha gyűjteném őket,vagy érdekelne),másrészt meg pubertás tiniként volt idő amikor bejött (most már persze felnőttem, megváltozott az értékrendem és az ízlésem is).. szóval nem tudom, lehet ki kellene használni egy ilyen lehetőséget :) Árat nem ír egyébként, de biztos valami horror óradíja van.. (ja,amúgy sosem fizettem még szexért,és máskülönben nem is érdekelne,ha nem egy hírességről lenne szó, akit elvileg bárki megkaphat)
2017. okt. 28. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Milyen néven van fent? Kedvet kaptam hozzá. Igazi bűnös élvezet.
2017. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen megtenném, de elég sokba kerülhet. Mindig drága lány volt (Nem elöször hirdeti magát!) Azon az áron legalább másik hárommal lehetnék.
2017. okt. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

7: nehogy elhidd ezeket a képeket, ezeket nem is retusálják, hanem gyakorlatilag rajzolják. Nem egy valódi nő van rajta, hanem a grafikus agyszüleménye.


Egyébként meg nem is tudom miért, de kifizetném az ezek szerint háromszoros tarifát, ha nem lennék lusta és nem lenne barátnőm. Valahogy mindig szimpatikus volt a csaj. Hülyét csinál a bigott társadalomból. De lehet csak én látom bele a szabadelvű gondolkodót :)

2017. okt. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A videóiból ítélve nem egy nagy élmény. Úgy néz ki, mint aki terhes és úgy is mozog. Azért a pénzért kapok 3 hamvas lelkes amatőrt.
2017. okt. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem szoktam senkinek hencegni a dugásaimmal, így aztán a skalp értéke egy nőnek egyáltalán nem érdekel.

Tehát nem fogok olyan nőt megdugni, aki nem tetszik.

Kelemen Anna nekem nem tetszik.

2017. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!