Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek többet érezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet érezhet mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom, akivel annak ellenére, hogy nagyon jól kijövök, gyakran "beszólunk" egymásnak. Ezt akár viccként is felfoghatnánk, és így is teszünk, de időnként látjuk egymáson, hogy ez most nem úgy sült el, ahogy terveztük. Ha ketten vagyunk, szinte állandóan az az érzésem, hogy nem csak barátként tekint rám, túlságosan is nagy az összhang közöttünk és mindig igyekszünk egymáshoz érni "véletlenül". Viszont 1-1 beszélgetés során mindketten azt mondtuk, hogy jelenleg senki nem tetszik nekünk. Én tagadom, hogy éreznék iránta valamit, ő pedig azt mondta, hogy házi nyúlra nem lő. (Közös munkahelyünk van.)


Létezhet, hogy ő is többet érezne irántam, de ő sem akarja bevallani még saját maga számára sem? Ha kívülről szemlélem magunkat, olyanok vagyunk, mint a gyerekek. Az egyik pillanatban egymás nyakán lógunk, a másikban meg hátat fordítunk egymásnak és szavakkal bántjuk egymást.


A húszas éveink elején járunk.


2017. okt. 29. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem férfi és nő közt ritkán van barátság (már ami az igazi mély barátságot illeti...) Ismerősök -akik pl egy helyen dolgoznak- ilyen közvetlenül nem viselkednek. Így sanszos a dolog.

Másfelől azt írtad tagadod, hogy éreznél iránta valamit. Ha annyira jóban vagytok mond el a neki (vagy vezesd rá, tudod mégiscsak te vagy a nő) mi a szitu és máris tudni fogod hogy is áll a kettőtök dolga. Hosszú távon úgysem fog menni, hogy te epekedsz utána miközben együtt vagytok.

2017. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit számít?

Csak az számít, mit látsz mikor erről fogsz majd beszélni vele. ... Beszélj vele erről.

2017. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak úgy derül ki,ha felteszed neki a nagy kérdést,persze burkoltabb formában.Mondjuk feldobod neki,hogy a hétvégén lesz a moziban egy tök jó film,és arra gondoltál,megnézhetnétek együtt,mivel nincs kivel menned.Ha erre vevő,onnantól elindul valami köztetek.Aztán meg bókolj neki,nőként sem szégyen,a férfiaknak is jól tud esni!Mondjuk teszem azt,örülnél,ha olyan pasid lenne,mint ő,vagy ilyesmi.Kicsit feszegesd a határokat,és ahogy reagál,az elmondja,akar-e téged?Neked fel kell dobni a labdát,abból derül ki,mennyire tökös.Ha már eddig egyikőtök sem lépett.
2017. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kisebb közös programjaink voltak már, így szerintem moziba is eljönne. Nagyon óvatosan, de mindketten feszegettük már a határokat, viszont akkor sem jutottunk igazán előrébb. Amikor azt gondoltam már, hogy biztosan többet akar, hirtelen visszalépett, az ellentéte jött le...
2017. okt. 29. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő is többet érez irántad, de mivel nem biztos benne hogy te is vevő vagy rá, nem akar kezdeményezni komolyabban... Amit az előző válaszoló javasolt az jó ötlet, valahogy ki kell deríteni hogy mi a helyzet!

De az is lehet hogy ő ennyire közvetlen és csak barátként szeret. De nem hiszem.

2017. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!