Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti osszejonnetek egy idosebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti osszejonnetek egy idosebb ferfival, akinek van ket gyereke?

Figyelt kérdés
Szerintetek mukodhet az ilyen kapcsolat? Ez a ferfi szamomra vonzo, es sokat beszelunk. Igazabol zavar a ket gyerek, es emiatt vagyok tanacstalan. A munkahelyemen ismertem meg. Fogorvos, en is fogorvosnak tanulok. Nem tudom, miert, de nagyon vonzodom hozza. En 26 eves vagyok, ő pedig 46.honapok ota udvarol nekem, azt allitja , hogy belemszeretett, es komoly kapcsolatot szeretne velem. De tanacstalan vagyok. Esetleg volt valaki hasonlo helyzetben?
2017. okt. 30. 15:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Te nem akarsz saját családot, gyereket? Mert nem hiszem, hogy egy 48-50 éves férfi 2 felnőtt gyerekkel majd újra kisbabát szeretne. El tudod képzelni, hogy 20 év múlva egy nyugdíjas nagypapával tengeted az életed? Míg te még csak 46 leszel?
2017. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Mert nem hiszem, hogy egy 48-50 éves férfi 2 felnőtt gyerekkel majd újra kisbabát szeretne."


Azért ezt beszéljék meg. Én tudok olyan 50 éves férfiről aki akar gyereket, bár neki nincs még.

2017. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt "gyerekek" akkor nem érdekelne.
2017. okt. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem jönnék össze. Se ennyivel idősebbel, se kétgyerekes apával.


Én a helyedben elgondolkodnék azon,hogy mi vonz a jóval idősebb férfiban. Esetleg nem az,hogy aminek Te tanulsz Ő már profi módon műveli?


Elhiszem,hogy Beléd szeretett, de arról nem írsz semmit,hogy Te mit érzel Iránta.Az kevés ha nagyon vonzódsz hozzá, ennyi korkülönbségnél (+ két felnőtt gyereknél) már nagyon erős érzelmi kötődésnek kell lennie. sőt, szerintem eleve halálraítélt kapcsolat, bár biztos van aki ezt megcáfolja.

2017. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nem kell apa. Mármint nem akarok anya lenni, és azt akarom, hogy a párom se akarjon.
2017. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ráérsz emiatt aggódni, miután megdugott és ő is komolyan gondolja az "összejövést".
2017. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem! Én is 26 éves vagyok és azt szeretném, hogy a jövőbeli párom velem élje át először a gyermekáldás örömeit.. Nálam kizáró ok ha kicsi ha nagy.
2017. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!