Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már sosem lesz egyetértés az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már sosem lesz egyetértés az igényes nő fogalmában?

Figyelt kérdés

Sokan azt írják, sosem kéne nekik olyan nő, aki csak havi 5-10 ezret költ magára, egyes nők azt írják, sosem vennének 5-10 ezer alatt melltartót se...

Aztán amikor felmerül, hogy valaki pl 30-60 ezret költ havonta, akkor meg mindenki egyöntetűen hüledezik (még a fenti esetben egyértelműen két táborra oszlanak a válaszolók), hogy az már szabályos pénzszórás


2017. okt. 31. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"egyes nők azt írják, sosem vennének 5-10 ezer alatt melltartót se... " Én felvennék, csak nagy mellméretre, ami nekem van, biztosan jól tartó melltartót még 15 ezer forint alatt is nehezen lehet találni. Te jó Isten én lennék a legboldogabb, ha nem kéne ennyit költeni erre a szarra.

Csak azért írtam le, mert nem minden fekete és fehér.

2017. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyobb a mellem az átlagnál (75D), szóval átérzem a problémát.
2017. okt. 31. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Kellene hogy egyetértés legyen?
2017. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felőlem egy nő annyit költ magára, amennyit csak akar, lehet az 1 millió is havonta, részemről nem gond, szíve joga, én egy rossz szót nem szólok, amíg ezt a saját(vagy szüleitől kapott) pénzéből teszi. Én is elég sok mindenre szórom a pénzem, amire jólesik (pl. éttermek, utazások, síelés, hobbik stb.) és nyilván nem örülnék, ha olyan csajom lenne, aki beleugatna, hogy a saját pénzemet mire akarom költeni.
2017. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már bocs, de arra nem gondolsz, hogy egyrészt mindenkinek mást jelent az igényesség, másrészt az anyagi lehetőségek is nagy szórást mutatnak. Innen ez nem egy adekvát módon megfogalmazható fogalom... szubjektív!
2017. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az igényesség nem attól függ, hogy mennyi pénzt költ a ruhákra, akár turkálóból/kínaiból is össze lehet rakni jó szettet, a lényeg hogy látszódjon hogy foglalkozik a külsejével, van annyira divatérzéke, hogy jó ruhakombinációt rak össze, összeillő darabokat, igényes smink, haj, körmök, és ezt szerintem meglehet oldani anélkül is hogy egy vagyont költene erre a nő.
2017. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!