Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan koveteli ezt tolem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan koveteli ezt tolem?

Figyelt kérdés
Van egy ferfi, nagyon vonzodom hozza de egyszer mar megegettem vele magam igy ovatosabb vagyok vele. Majus ota beszelunk azota egyszer vacsoraztunk, mivel engem nagyon megbantott ezert en tenyleg nem kerestem, mindig o irt. Az utobbi par hetbe tortent valami, azota kevesebbet beszelunk es tobbszor felhozza hogy ha o nem kezdemenyezne nem beszelnenk. Ami vicces az egeszben hogy tobbszor kertem hogy szemelyesen talalkozzunk de o sose er ra, pedig otthon van minden delutan. Mit kellene tennem? Mindig keres de mostanaban nincs sok mondanivalonk
2017. júl. 18. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit követel tőled?
2017. júl. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy keressem tobbet, irjak neki tobbet. Csakhogy en jobban szeretek szemelyesen beszelni valakivel. Mikor kerem hogy talalkozzunk csak huzza, halassza, de irni meg irjunk egymasnak mindennap?!!!
2017. júl. 18. 07:52
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem aki egyszer megsértett azzal már ne foglalkozz mert ha még 1x megfog az ütősebb lesz (tapasztalat)
2017. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez ilyen érzelmi rádakaszkodós. Ha nincs mondanivalótok, akkor minek lennétek együtt?
2017. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaj, várja már egy üzenet otthon, ami ha nem tetszik kitörölheti:DDD Add meg neki ezt a "párkapcsolatot", hiszen csak ennyit akar, egy üzenetet kapni, mire hazaért:DDD


Vedd úgy, hogy egy aranyhalat tartasz és egy üzivel megeteted naponta:DDD

Keress normális embert;)

2017. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja ilyen netes szórakoztató központnak tart téged, nem akar semmit tőled, csak hogy meglegyen az egósimogató rajongója.
2017. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Éppen, hogy semmit sem kell tenned. Érted?
2017. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hagyd a f#ba!


19/L

2017. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!