Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mi az oka, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mi az oka, hogyha megismerkedtek online a lánnyal es tetszik is, elérhetőséget cseréltek, majd másnap mar kiszalltok a képből?

Figyelt kérdés

Napokig jól elbeszélgettek es minden erdekel a lányról. Oda-vissza érdeklődés, sok uzenetvaltas. Telefonszámcsere es viberen beszélgetes még aznap, de mar másnap se kep se hang. Minden erőket összegyűjtve Még irtam ra negy nap múlva egy kedves sort várva elotte hatha keres. Egybol valaszolt, akkor is jol csevegtunk. De semmi keresés utana...en meg ugy gondoltam miert en irjak ra,ha elotte is en tettem lépést.


1,5honapja nem hallok felőle.nekem meg fejemben jar azota is. Tudom hulye vagyok! Ennyire megfogott.

De rairni nem merek, mert lelkem melyen erzem,hogy valamiert kiiktatott.


El kell felejtenem,ugye? Még időben vagyok. Ti se irnatok ra,nemde?



2017. nov. 1. 21:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Próbálom jobb színben latni a dolgokat es koszonom,hogy biztattatok. Van sok hal a tengerben,igen. Csak nehez olyat találni aki igy megfog ujra es bizodalmam lesz felé.

De valaki privát azt irta,hogy higgyek a sorsban, hiszen nem hiába alakult igy a dolog. Nem egymasnak voltunk megírva. Ha annyira érezte volna a kötődést, akkor marad es minden áron meg akar ismerni, de o feladta vagy massal haladt elore.

Ezt az önamitast be kell fejeznem es nem keresni a mierteket, a mi lett volna ha-s dolgokat.

Most szusszanok egyet, valahogy kiverem a fejembol!!! Csak sikerüljön mihamarabb!

2017. nov. 2. 16:32
 12/12 anonim ***** válasza:
Sikerült elfelejteni? 5 és fél év gondolom elég volt. Hogy ment?
febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!